Jump to content
GIGN Forum

Perfect Teamwork !


bencik
 Share

Recommended Posts

Tatad iisumaa, neliels paraugss, ka sadarboties ar cilvekiem tev apkaart. Kad bija pirmais lielais kars man sanaca laba sadarbiiba ar taadu chali kaa el_lobo. Taa arii ta sadarbiiba turpinaas. Shoreiz izvelejamies targer alisabino FFH.r Plana izveide un istenoshana piedalijaas 5 cilveki. 2 Latvieshi, 2 kanadieshi un 1 malaizietis. Plaans bija riktiigi nonest alisabino, ko arii mees veiksmigi izdarijaam. SHeit buus paaris battle report, lai juus sparastu kas un kaa. Teikshu uzreiz armija vinjam netika nosista, jo vins paspeja noseivot, toties catas savu darbu izdariija godam !

Mees visi kopaa sanacaam noteikaa laika, lai arii muusu laika zonaspilniigi neder kopaa, kanada -7 h malaizijas kadas 5-7 klaat, mees lv esam pa vidu :D Precizi izrekinajam, kad kur cikos, ar ko un kaa. Tieshaam prieks bija sadarboties un stradaat komandaa. Ko es ar sho gribeeju teikt... Mees esam tik daudz ac apkaart, akd vnk FFH vajadzeetu izkaust, tas ir nepienemami, kad mees seezham taads bars un suukajam pirkstu. Es nerunaju par talajiem ciemiem, bet tie kas ir centra. Un tieshi ar koordinetu un pareizu uzbrukumu, mees panaksim daudz vairaak.

Ar vien vairaak es saprotu, kad FFH sho karu nevinnet, jo kameer vinji nav vienota komanda vinji ir nekas...

battle 1

battle 2

battle 3

battle 4

battle 5

Tas ir uzbrukums vinja vienam ciemam, bet ir jau arii otrs ciems :D

Battle 01

battle 02

Taa luuk, un tas ir tikai saakums, protams vins tiks reinforceets, bet cik ilgi :D Shoreiz mees paradijaam FFH, kad ar mums nevar speleties un mees visi kopaa vairaak vai mazaak gandriiz padarijaam sho useri par fermu. Lai shis kalpo parejiem kaa macibaa un nebaidaties sadarboties. vajag tikai atrast kontaku un tad jau kaa mees caur msn vai skype var visaadus briinumus sataisiit !

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

battle 1

battle 2

battle 3

battle 4

battle 5

Tas ir uzbrukums vinja vienam ciemam, bet ir jau arii otrs ciems :D

Battle 01

battle 02

Taa luuk, un tas ir tikai saakums, protams vins tiks reinforceets, bet cik ilgi :D Shoreiz mees paradijaam FFH, kad ar mums nevar speleties un mees visi kopaa vairaak vai mazaak gandriiz padarijaam sho useri par fermu. Lai shis kalpo parejiem kaa macibaa un nebaidaties sadarboties. vajag tikai atrast kontaku un tad jau kaa mees caur msn vai skype var visaadus briinumus sataisiit !

iznakums jau zaibis ;d bus kkad jaizdoma tikai bik troopi jatiista jo dzeks no belgijas blakam ir bijis tiri norm sapratis visus tackus ja vajadzejis ari reinfor ir norm :D taka tikai vienC pidars no ffh ir mana cuhna bus kkas jasastuko :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...