Jump to content
GIGN Forum

yehaaaa


sulik
 Share

Recommended Posts

tad jau man buus jaaabrauc peec taa Fallout diska... ar kasti alz... wink.gif

me zin kaa tu juuties, pac bez aals 2 dienas knapi var nociesties, 3 dienas jau ir personiigais rekords... apsveicu ar pirmaas nepiecieshamiibas prechu lietoshanas atljauju... smiliez.de_2433.gif

Link to comment
Share on other sites

Laikam tik stingri ir tikai Riigaa ka uzreiz menti soda ja ierauga sabiedriskaa vietaa kaadu ar atveertu pudeli!

Liepaaj mums te taa nav! Es pagaajusho 5dien gaaju, tikko atveeru pudeli un nedzeeru veel, bet uzpiipeeju no saakuma a menti piebrauc uzreiz klaat un saka kapeec atveerta pudele, es vinjiem pasaku ka tikko atveeru un shitie uzreiz aizbrauca! Neko pat nesakot!

Stumbrs atveerta jau drikst buut tikai jaabuut ir maisinjaa!

A veel viens gadiijums ar mentiem! Braukaaju ar draugiem ar mashiinu un izdomaajaam aizbraukt uz bunku uz diseni kaut kaadu, bet es biju izdzeeris apmeeram 0.3 snjabi iedolbiits bija, bet po es tik brauc! Aizbraucam uz to bunku, es pabraucu garaam tam celinjam kur jaagriez iekshaa, braucot atpakalj gaitaa sagriezu stuuri un iebraucu graavii, taadaa mazinjaa, ments ieraudziija ka es graavii esmu iebraucis uzreiz klaat un prasa man vai esmu dzeeris, es vinjam pasaku ka biskji esmu dzeeris, a vinjs saka ja biskji tad brauc taalaak! psc

Link to comment
Share on other sites

Fatality ieteiktu tev aizbraukt uz oktoberfestu un tu rezeetu kaa Vaacieshi dzer... biggrin.gif Kas attiecas uz Latviju - alkaanu zeme smile.gif

A dzirdeejaat ka vacu alum cenas stipri celsies, jo deel laika apstaakliem suudiiga raza.

Kam suudiiga razja?

Link to comment
Share on other sites

Manliekas ka katrs kaartiigs tuseetaajs ir taadaa pavizinaajies.

Man pa ziemu shulee bija balle un maneejs bija smuki apkodies. Ko nu? Pienaak menti un mani savaac. Iemet businjaa. Maneejs seezh galiigaa pofigaa. Tad shie mani taisiijaas vest uz sutkaam a businjs neleca! laugh.gif Ko es? Piedaavaaju paliidzeet iestumt! Iestuumaam (es shmigaa un paaris menti stuumaam mentu businju laugh.gif ). Tad ka businsh pieleca tie mani atlaida un teica, lai es ejot maajaas. Es jau atbildeeju: " jaa jaa eju jau" laugh.gif Bet vai maneejs maajaas aizgaaja? Neee! Gaaja ar puishiem veel pakalj! laugh.gif

Taakaa ar mentiem var daudzko sarunaat! laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

macho nu tu gan. Ja tu zinaatu cik reizes menti ir vedushi veco CB4 shefu Phoenix majas tad tu nebriiniitos biggrin.gifD katru dkolas diseni( jau no kadas 7-9 klases) Phoenix ka lops piepishas apvemjas un gulj skola kamer sho apsardze(kas ir policija) savac un ved majas =]

Vienreiz pat shis ta skaiti klumbureeja pa trepem leja un tur leja ments stav shis izdoma ka nebus labi ja vinju ieraudziis censhas mainiit kustiibu pa 180? un no ta shim redz suudiigi paliek un tas visas trepes novemj. Phoenix'am toch nav meera biggrin.gif btw ta viss notiek nereti kadas 10 min pirms disenes sakuma vai apmeram kad vinja gajusi 30 min =]

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...