Jump to content
GIGN Forum

Help ;.


fa0n3z
 Share

Recommended Posts

Sveiki Visiem, krc zinu, ka sii teema ir bijusi neskaitaamas reizes ieksh gign'a, bet neviena no teemaam man nepaliidz, tieshi uz manu pc, kr4 lieta taada, FPS, baigi shvaks, domaaju parinstaleejot windows bus labak bet nekaa, uztaisiju windows parinstaleeshanu, ievilku servicus 1,2, packus, un viss tas svarigaakais, tuliit iztiiriishu pc ar kospersky 07, defragmateshu local disk.

Taatad, varat ludzu kaads palidzet pacelt fps ? iedot varbuut kaadu labu config ? vai pateikt lai kko noka4aaju, p.s. driveri ir, bet mby varat atrast kaadu labaku manam "superuuberiigajam pc . ? " baigais suuds man vins, videokarte - iebuuveeta 64 MB - Dell P780 on VIA/S3G UniChrome Pro IGP, RAMS 448 ;/, kr4 pasakat ko lai ka4aju, lai fps paceljas, vai iedodat link uz kko noderigu fps, tikai ne bg ievietoto pamacibu fps pacelshanai, taa lidz tikai geforce un ati videokartem, + pasakat ar cik Herziem speeleejot buutu vislabaak fps'am.loti svariigi, tapeec ludzu ;]]

screens kas mani neapmierina, reku apakshaa ir - http://yy.lv/upload/index.php?ACT=4&f=98870&ext=JPG

Link to comment
Share on other sites

:lalala: mozgs sikais .

Tu te esi tikai 5dienas un visus postus ko no tevis esmu lasijis ir vnk debiili, ja tu domaa ka ar taadu uzbraukshanu kaadam, tev kaads paliidzees shaubos.. peec tekstiem vareetu spriest ka tev gadi ir ap 14... Ja nav tad, smadzenes noteikti ir!

Kas attiecas uz tavu probleemu..

1 - Man un citiem buutu jaaziilee kaads tev fps?(

Un ko tu vispaar veelies no taas smirdiigaas videokartes.. tagad pa 10ls var nopirkt labaaku, kaut vai te pat GIGN'a..)

2 - Esi meegjinaajis uzlikt kvadraatainus skinus?

3 - Kaadus .cfg esi meegjinaajis? Esi meegjinaajis sheit pat test2 piedaavaato?

4 - Nopeerc beidzot kaut cik jeedziigu videokarti, jo tagad vinjas maksaa kapeikas..

Link to comment
Share on other sites

Kas attiecas uz tavu probleemu..

1 - Man un citiem buutu jaaziilee kaads tev fps?(

Un ko tu vispaar veelies no taas smirdiigaas videokartes.. tagad pa 10ls var nopirkt labaaku, kaut vai te pat GIGN'a..)

2 - Esi meegjinaajis uzlikt kvadraatainus skinus?

3 - Kaadus .cfg esi meegjinaajis? Esi meegjinaajis sheit pat test2 piedaavaato?

4 - Nopeerc beidzot kaut cik jeedziigu videokarti, jo tagad vinjas maksaa kapeikas..

saki ka visi mani posti ir debiili ? tev kaa ar mozg ? normaali sakariigi rakstu, tas ka te lielaka dalja ir siki dauni, kuriem galvaa tikai cs nenoziimee ka es kkads siiks aaksts, tpt smagi iesukaa teddy, un varat banot mani foruma, par to, ka es te dirshu virsu sitam tipa lacitim :DDDDDDDDDDDD kretiins kkads.. :lolza: :lolza: :lolza: :lolza: :lolza:

smiekli naak...

Link to comment
Share on other sites

dzekam jau shirms veras ciet no CS`a.. mazliet ir parspelejies... :D Ar to Mozg vienigi kam nav kartiba... tas ir pasa autoram...

Tak kjersimies pie lietas ko << TEV >> darit...

1.mazak pipat...

2.mazak dzert...

3.ja abus pirmos punktus izpildisi,tad sanaks nauda jaunai V-kartei...

P.S. Ja gribi klut par CS`a PRO... tad iegrudi PC ap 500Ls Jaunu V-karti,Operativo,T-karti un citus meslus...

Topic Close... :mIm:

No More :spam:

Edited by HUSEINS
Link to comment
Share on other sites

saki ka visi mani posti ir debiili ?
es saku ka jā.

tev kaa ar mozg ?
man liekas ka viņam ar prātiņu vis ir kārtībā, atšķirībā no tevis.

normaali sakariigi rakstu
man gan tā neliekas.

te lielaka dalja ir siki dauni
ieskaitot tevi.

es kkads siiks aaksts
malacis ka atzinies.

pa 15 ls vari nopirkt kādu GeForce 7 versiju, un dzīvo laimīgs. :)

Edited by *jancis38*
Link to comment
Share on other sites

man liekas ka viņam ar prātiņu vis ir kārtībā, atšķirībā no tevis.

man gan tā neliekas.

ieskaitot tevi.

malacis ka atzinies.

pa 15 ls vari nopirkt kādu GeForce 7 versiju, un dzīvo laimīgs. :)

cirvi es neatzinos, vnk tu esi mozgs uz kopeshanu dauni, jancis krancis..

kaads cs parspelejies ? :D 30 min diena mixiem veltu vakara :D:D parspel;ejies, atskiriba no jums esnepavadu pie pc lielako dienas dalju, HUSEIN, tu noteikti esi kkads brilains idiots, resns, lielu dirsu, par vecenem vispar nedoma :D cs labaks ne ? :D un mati lidz dirsai ... frizieris nomiris. ;;////

Link to comment
Share on other sites

kaads cs parspelejies ? :D 30 min diena mixiem veltu vakara :D :D parspel;ejies, atskiriba no jums esnepavadu pie pc lielako dienas dalju, HUSEIN, tu noteikti esi kkads brilains idiots, resns, lielu dirsu, par vecenem vispar nedoma :D cs labaks ne ? :D un mati lidz dirsai ... frizieris nomiris. ;;////

Es jau nebuushu kretiins un nepubliceeshu veestuli kaa tu man luudzies, lai tev paliidzot, tai pashaa laika vareetu arii skype visiem tavu iedot :zhaav: bet es taa nedariishu... Rakstu sheit lai pateiktu cik tu kruts dzheks esi.. jo sievieshu dzimtes paarstaaves sauc par veceneem, kruta ne? Njemot no tava viedoklja tu savu mammu arii uzskati par veceni.. nevis sievieti/meitene kaa dara sheit 90% normaalo cilveeku :thumbsup: Noteikti esi jau panjeemis priekshaa visas rajona kuces(sunju meitenes) ne? peec taviem tekstiem varam spriest ka esi baigas nazis, karalis un tev visi klanaas..

aizmirsu pateikt tas cfg ko domaaju atrodas pie shiis sadaljas pinned topikiem, taa kaa tu neesi pietiekami ciitiigi mekleejis :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...