Jump to content
GIGN Forum

Worm Dala Acc :d


elvitis
 Share

Recommended Posts

  • Replies 139
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nu kr4 piezvanijam ar draugu, viņš sāka raudāt, prasija par ko zvana, visu laiku lūdzas, un teica ka vairs tā nedarišot.

ROFL, vel pārzvanijam es pateicu ka izjokojam, mutere knapi muti atvēra. :D:D

EDIT: sry, nesanāca ierakstīt. :(

Edited by *jancis38*
Link to comment
Share on other sites

ROFL, vel pārzvanijam es pateicu ka izjokojam, mutere knapi muti atvēra. :D:D

EDIT: sry, nesanāca ierakstīt. :(

Kaut kā grūti noticēt.

un nevajag teikt organizācijas gign.lv bet tīmekļa vietnes gign.lv :D

un stādīties priekšā arī vajag - Vecākais Inspektors Harčovs vai kaut kā tā :)

protams pantus arī vajag daiļi deklamēt.

Link to comment
Share on other sites

Janci, labāk nezvani, pēc taviem postiem spriežot tev vēl nav bals lūzums un, ja vecāki kautko pajutās apjuksi un pats noliksi klausuli . Vajag zvanīt tādam, kas neaplaužās + sarunu, protams ierakstīt :)

Link to comment
Share on other sites

Es nerunāju, mans draugs runāja..

Pats draugam teicu lai nezvana, bet viņš uzstāja. :/

2 reizi zvanot, pateicu ka tas bija joks, lai pašam sūdi nesanāk..

viņš nolasija samuray'a tekstu, worms labi nobijās, sāka raudāt, lūdzās lai pie viņa nebrauc, līdz viņš pateica lai mamma nāk pie klausules, šaj neko džeks neizklāstija, krievu zināšanas nebija īpaši labas.

tad es parzvaniju un pateicu ka tas bija joks, lai neuztver to parāk nopietni, un lai neuzdodās tur par kādu citu, tādejādi cenšoties izpiest naudu no kāda.

Link to comment
Share on other sites

Pats draugam teicu lai nezvana, bet viņš uzstāja. :/

2 reizi zvanot, pateicu ka tas bija joks, lai pašam sūdi nesanāk..

viņš nolasija samuray'a tekstu, worms labi nobijās, sāka raudāt, lūdzās lai pie viņa nebrauc, līdz viņš pateica lai mamma nāk pie klausules, šaj neko džeks neizklāstija, krievu zināšanas nebija īpaši labas.

tad es parzvaniju un pateicu ka tas bija joks, lai neuztver to parāk nopietni, un lai neuzdodās tur par kādu citu, tādejādi cenšoties izpiest naudu no kāda.

ko taa maate teica?

Link to comment
Share on other sites

Pirmais - jāstādas priekšā, kā inspektoram Rudzmaizīte (izdomā kko normālu)

Ir tas jancis zvanījis vai nē tam nav nozīmes - ja viņš saka ka kāds jau zvanījis var atbildēt, ka jums nekas nav zināmns un mēģināt pārliecināt viņu par to ka esi īstais plocijas darbonis (nejau uzkrītoši ar "Tici man es esmu" vai "Tici man!" labāk ir teikt apmēram tā "cik esmu sapratis no cietušā jūs (tu nedrīkst) esat mēģinājis izkrāpt naudu no cilvēkiem izmantojot globālo tīmekli"

Tālāk paskaidro sodu - "Cietušais ir pieprasījis kompensāciju 300 latu apmērā un izkrāptās naudas atgirešanu. Kā arī rakstisku atvainošanos visiem gign.lv vietnes izmantotājiem, kuru adresēt cietušajam. Ja nauda netiks samaksāta mēneša laikā sāksies tiesas darbi, kas var beigties ar cietumsodu (viņam vēl nav 14, tāpēc cieš vecāki). Drīzumā gaidiet tiesas pavēsti ar detaļām un papildus informāciju."

Tālāk, ja viņš nomet klausuli pazvaniet vēlreiz, ja neceļ pazvaniet vēl vēlāk un pastāstiet, ka par klausules nolikšanu pienākas vēl lielāks sods.

Tālāk nedaudz parunājaties par sūdiem ko šis savārījis līdz sāk trīcēt kā apšu lapa un biegās paasakiet, ka šis bija joks un lai vairāk nemēģina šādi krāpt naudu, jo tas beigsies ar īstu polocijas zvanu.

Tikai nesakiet lai girežas iecirknī, j otas var beigties vēl lielākos mēslos jums pašiem nekā viņam

Tā ir mana versija. :10cm:

Pašam balss lūzums ujkusem bija, bet nav iespēja ierakstīt :/

Edited by RavenHolm
Link to comment
Share on other sites

viņa tikai paprasija, vai nevar pa krieviski iztūlkot, viņš itkā iztulkoja, un tālāk atkal iedeva dēlam.

prasija adresi, tas neatbildēja.

visulaiku teica nebrauciet nebrauciet, nu un tad pateica ka parzvanīsim un tipo vis tiks sīkāk izstāstits, nu un tad es zvaniju..

Link to comment
Share on other sites

Nu nafig tev bija jāzvana? Auns...

btw skatos arī, ka normāls spameris esi pa 4 mēnešiem štuku postus savācis.

EDIT: īstenībā janci tu esi mudaks, tu te ierodies un izjauc visu pasākumu, kautgan ne info neko nēsi palīdzējis dabūt , tikai tik daudz cik saspamot pāris postus klāt sev. + vēl neierakstīji sarunu, nu nafig jāčakarē viss pasākums, domāji, ka tagad kruts būsi, ka pazvanīji? vajadzēja zvanīt tiem, kas noskaidroja info vai arī iepriekš sarunāt tekstu, kurš zvanīs utt, utt.

Link to comment
Share on other sites

Njā... Interesanti, laikam jāgaida būs nākošais "gudrinieks", kas kaut ko līdzīgu izdarīs, jo šeit teorētiski viss jau beidzies! ;)

EDIT : Ja nav noslēpums, samuray, kur dabūju viņa telefona nummuru?

Edited by Zorg`s
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...