Jump to content
GIGN Forum

Re5p3cT * Team /


Hainy
 Share

Recommended Posts

hero... thx, ka painformeeji par myk.. par taam tiesiibaam - blje ja saaxi paaraak nocikloties uz savaam tiesiibaam un uz mazaam karteem es par sekaam neatbildu!!

Janis, ko tu murgo??? tu telepaats esi??? smiliez.de_2428.gif

Link to comment
Share on other sites

A ir Latvijā, kāda vieta, kur spēlē lohi (nu ķipa iesācēji) Vai arī ir jāspēlē ar botiem, kamēr kļūsti par nelohu? smiliez.de_2428.gif

Labriit! kukuuu! Tu neesi bishk auzaas iebraucis puika? Apsties kaads ir shaa topica virsraxts!!!

Hero kaa ta iisti ir? Tu biji vainiigs ka HTH klans zaudeeja tiesiibas? Ja jaa tada tev var drusku nepaveikties!!!

Luudzu pasakiet konkreetaak pret kuriem Re5p3cT klana speeleetaajiem jums ir antipaatijas, lai mees varam tikt aatraak skaidriibaa!!!

Link to comment
Share on other sites

es gribu tikai 3 lietas pateikt

1) jaanim ir 20 gadi un vinsh sakariigi runaa. Tiem kas to nesaprot ir jaabuut idiotiem. Citu izskaidrojumu es nespeeju saskatiit.

2)insomnia - cs.gign.lv - lai gan peedeejaa laikaa saak uzrasties aiz vien vairaak labu speeleetaaju.

3)hainy - es savas antipaatijas paudu savaa pirmajaa poustaa shinii topikaa

un davai iztiksim bez fluda...

Link to comment
Share on other sites

Hero ma tev viens maziitinsh jautaajums! Tu akls esi? Vai kaa tev ar to veseliibu? Manliekas ka DuHs skaidri pateica, lai nebaazhas virsuu ar taam tiesiibaam!!! Vai tu paklausiiji? NEEEEEE!!!! Tev jaaturpina vecaa plate: "iedo tiesiibas iedo tiesiibas!!!" Vispaar es nezinu ko dariit. DuH kaads ir tavs viedoklis par Hero naakotni klanaa? Man jau pabesiija! mad.gif

Link to comment
Share on other sites

nuuu.. kaa lai saka... da vpizdu vinju.. sanjem ieksh PM jauno klan pass smile.gif

P.S. un pazinjo to arii paareejiem, kas veel ir klanaa.. k?

P.P.S. pirms pienjem kaadu klanaa, naakoshreiz apsties, paveero vinju ilgaak.. lapi? wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Es jau paarsvaraa njemot kaadu klanaa skatiijos uz vinja speeleet prasmi, bet taa bija mana kljuuda ka papriekshu neiepazinos ar to cilveeku tuvaak! Sorry neatkaartosies! Nekas gan jau kautkaa savaaksimies. wink.gif

Link to comment
Share on other sites

piedod, hero, bet kad paaugsies, pienjemsies praataa (vismaz pamateni pabeidzot), tad tu sapratiisi, ka galvenais nau speeleetprasme (ka jau redzeejaat, me knapi iepirkties maak.. biggrin.gif ) bet gan cilveex kopumaa... kad paraadiisi sevi kaa cilveeku, njemsim sevi atpakalj.. kaa speeleetaajs, tu neesi slikc... wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...