Jump to content
GIGN Forum

Re5p3cT * Team /


Hainy
 Share

Recommended Posts

Taax! Es domaaju ka mees esam diezgan paziistami serverii ar savaam prasmeem (runa iet pa klanu). Daudzi muus jau paziist. Vairums adminu arii jau muus vairaak vai maazaak, bet tomeer paziist. Pusei speeleetaaju no klana jau ir tiesiibas lielaakas vai mazaakas, bet ir. Un es iedomaajos kaapeec nevareetu visam klanam iedot tiesiibas!

Link to comment
Share on other sites

pilniigi piekriitu... to jau ieprieksh esmu teicis, ka mums gandriiz visiem ir tiesiibas (ceru, ka par muusu klna memberu-adminu izdariibaam suudziibas nav ienaakushaas), par tiesiibu izmantoshanu savtiigiem noluukiem (votes sev par labu, fragu mapju votes, u.t.t.) buus 2 briidinaajumi, peec sho darbiibu turpinaashanas, members tiks izmests no klana. It iipashi tas attiecas uz hero un myk.. mad.gif

P.S. me censhas nefloodot...

P.P.S. shinii topicaa iepostoju taadeelj, ka tas tieshi skar manu klanu un mani, soliijumu neliist citu dariishanaas censhos pildiit... wink.gif

Link to comment
Share on other sites

juusu klanam ir speeciigi 2 miinusi

1) ir myk kas man ir naturaali apnicis ar saviem "macho RR", "restart", "davai rr" utt utj tekstiem peec pirmaa raunda - nekas iipashs... vienkaarshi ja dzheks nevar piefixeet ka es vinjus vislaik taapat taisu un laizh konkreetu fludu ar tiem tekstiem tad shim kaukas nav ar smadzeneem kaartiibaam

2) deviators (vai arii kaa vinjam 31337-i tas niks rakstiijaas). Ko lai saka par vinju taadu..... nu..... vinsh man ir pieraadiijis ka praataa ir paaraak mazs lai vareetu kauko manipuleet ar kaukaadaam admin tiesiibaam.

enivei... es no savas puses neko negrasos dariit....

aa + tas hero kas man MUUZHIIGI MUUZHOS baazhas virsuu ar to savu hs modi.

Link to comment
Share on other sites

nu var iedot totaalaas votes, tjipa taadas komandas:

a_votemap

a_votekick

a_voteban

a_voterr jeb ja taads nav, tad rr, pirms katra rr buus ā_vote "Need rr?" yes, no

a_vote

un neatceros, kas tur vel pie taam voteem bij..

tjip ne knifemode, ne HSmode nevaig... nax, var veel kaaads krist kaardinaajumaa..

kad muusu jaunaakie memberi paaugsies, pieraadiis sevi ADM statusaa, tad jau varees padomaat par taalaako attiistiibu...

Re5p3cT memberiem ja buus suudziibas par kaadu playeru - adminu, briidinaashu.. ja turpinaasies tad vnk nomainiishu klan pass...

Link to comment
Share on other sites

buus 1 un otrais briidinaajums? jhatka.gif

hth clanam tiesiibas uzreiz novilka smile.gif un nekaadi tur briidinaajumi kaut kaadam memberiem vai kaut kaada skaidroshanaas utt.. jums pashiem nosaakuma jaapadomaa ko njemat klanaa smile.gif un ja sataisa podus pashi vainiigi... hero nebaazahas tikai ar hs modi virsu bet gan ar vote map 37 un plz uzliec utt..

Link to comment
Share on other sites

atkaartoju speciaali prieksh Betuskina:

ja atskanees manaas ausiis kaada suudziiba no citu speeleetaaju puses, prosta pabriidinaashu, ja atskanees atkaartota suudziiba par to pashu playeru, nomainiishu klan pass. to dabuus zinaat visi memberi iznjemot to, kas nogreekojies. Un veel - Hainy, nenjem plz vairs nevienu klanaa, mees jau taa esam 6. Ja kaads aizies no klana, tad njems. OK?

I have spoken...

P.S. Ja kaada suudziiba nonaax Worm'a ausiis, par vinja riiciibu es neatbildu... wink.gif vinjsh var nonjemt klanam tiesiibas, vai pat nobanot visus klana playerus, nezinu... ar vinju kaa ar biteem - nekad neko nevar zinaat...

Link to comment
Share on other sites

duh tu neviena sava posta shite nepiemineeji savas ausis visu laiku runaaji tikai par kaut kaadaam 2 suudziibaam.. nu labi man po nebuushu jau piekasiigs bet tev pasham labaak buutu jaazin kaa vote iipashniekam ka tur nekaadas arr vai hs modes votes nav smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Es vairs nevienu nenjemu klanaa, jo man ir jau apnicis (Hainy panjem plzzz klanaa),(atceries mani ? Panjem klanaa!), u.t.t. ZB man tie texti jau ir. Es visu laiku saku, lai meklee tevi vai ORCu, lai man liktu mieraa. Taa nu tas ir.

P.S. Es ar myk parunaashu tad kad buushu Riigaa. Cerams ka vinsh buus saprotoshs.

Link to comment
Share on other sites

duh tu neviena sava posta shite nepiemineeji savas ausis
kaadas ausis??? rolleyes.gif me censhaas paaraak neaizrauties ar tiesiibu izmantoshanu... ja kas nepatiik pasaki, centiishos laboties... wink.gif

heh... lai runaa ar mani vai Orc... lol

me peedeejaa laikaa speelee tikai pa nedeeljas nogaleem, i to ne vienmeer... Orc vispaar liidz septembrim nespeelees... biggrin.gif

worm mosh toch ir pensijaa aizgaajis? sen forumaa nau redzeec (nu jau kaadas 6 stundas.. )

P.S. Hainy a kad tu uz riigu braux??? me ar domaa kaukad miit iz to galu... wink.gif

Link to comment
Share on other sites

ko lai saka par shamiem kexiem tas projekts par 2 aizraadiijumiem ir dirsaa (izgaaziisies, totaals sviesc)

vispaar vareetu jau iedot kaa nekaa pozitiivas lietas vairaak buus

piem. hero mazaak spamos uzreiz liks votes

mazaak kaac no "respekteejamaa" klana spamos forumaa lai iedo vote utt.

Link to comment
Share on other sites

juusu zinaashanai myk vairs nav muusu klanaa wink.gif es ar vinu runaaju vins kautkaada tur klanaa un ar citu niku un hs mode vaoi jau juus varat nedot

un ko juus man neteicaat ka es tik slikts vajadzeeja pateikt ka dabuusu banu un man nute uzreiz buutu ciet laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...