Jump to content
GIGN Forum

Warning


Kiwix
 Share

Recommended Posts

Šī ir sava veida sūdzība! Lūk topiks, par kuru dabūju warning!

Iemesls -n0r3k Warned on Yesterday, 01:17

Added to warn level Tu esi stubls. Sadalītājs Tev ir starp kājām!

1) Warning`ā nebija norādīts topiks, par ko tas ir! Vai man pašam būtu jārakājas pa forumu un jādomā, ko cilvēks centies pateikt ar to, ka man " Sadalītājs ir starp kājām!"???

2) Tad kad PATS gāju veikalā prasiju - "sadalītāju" un man iedeva to ko vajadzēja! (jeb rūteri)

3) Pateicu, kur to varētu apskatīties... Paskatoties profilu sapratu, ka čalim ir 19 gadi un editoju, pasakot- ka varbūt nemācās skolā! Forums saucas "Problēmas & risinājumi", tad nu tāds arī bija mans risinājums.

4) Tad nosūtiju PM pašam n0r3k`am... uz kuru atbilde vēl nav saņemta!

5) Kādas viņam ir tiesības spriest par to, kas man ir starp kājām???

*Uzskatu, ka šī nebija admina cienīga izdarība

**Nav žēl to pielikto warning procentu... bet pati situācija

***Vincisters liekot warning`u vismaz norāda linku & normālu iemeslu :)

Manis izteiktā morāle - liekot warningus pamato ar labu un situācijai derīgu iemeslu! Un paskaties vai pašam ķermeņa viduszonā nemātājas kāds sadalitājs :)

EDIT. Vuj neliela ķļūda =/ tnQ cr3w

Edited by kiwix
Link to comment
Share on other sites

Warning`ā nebija norādīts topiks, par ko tas ir! Vai man pašam būtu jārakājas pa forumu un jādomā, ko cilvēks centies pateikt ar to, ka man " Sadalītājs ir starp kājām!"???

imo, uzsvars tik likts uz pirmo teikumu - "Tu esi stubls".

Kādas viņam ir tiesības spriest par to, kas man ir starp kājām???

vārda brīvība

sho vareeji ierakstiit suudziibu sadaljaa, bet nav kljuuda sho spamu iemest arii te.

Link to comment
Share on other sites

Gadās

vincister Warned on Jan 8 2008, 11:23

Added to warn level SMS sistēmu nebāz pie CS, tādas lietas liec pie problēmas&risinājumi

Es uzrakstu pamācību, bet man uzliek WARN. :)

Varēja jau pārvietot, bet nē.

Link to comment
Share on other sites

Ar šo topiku centos pānākt to, lai admini domā ko dara... Un ka viņiem NAV tiesību justies augstāk par parastiem cilvēciņiem šajā, u.c. forumos! :thumbsup: Un man sāl likties, ka n0r3k`am ir mazvērtības kompleksi par savu "sadalītāju"...

Un par kāmja teikto- vārda brīvību... Šī vairs nav vārda brīvība, bet gan personu aizskaroš teikums...

*Bet varat lokot ciet vai vēl ielikt dažus warningus, kas ir galīgi ne pa tēmu :)

EDIT. Un kāds no moderiem atbildat- vai drīkst likt tādu warningu kā man bija (precīzāk iemeslu)????

Edited by kiwix
Link to comment
Share on other sites

tev tiešām likās, ka kautkas mainīsies? pasties kā macho warno - visiem ir teksts ''lohs'' ''stūlbenis'' ''atsaldenis'' etc. so po. tāka neticu, ka tevi baigi aizvainoja ar tavu sadalītāju.

btw tie warn ir labākā lieta no visa pārējā, ja esi mods. pirms atvadijos no savām tiesībām man likās, ka paguvu visus foruma warn izlasīt. forša lietiņa :thumbsup:

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

1) topiks nav jānorāda, ja nu vienīgi tu esi tik stulbs, ka pats neatceries, ko raksti, respektīvi - spams.

2) tās ir tavas problēmas

3) nav jāmeklē risinājumi uz neeksistējošām problēmām

4) visdrīzāk arī nesaņemsi, jo arī diez vai viņš, tāpat kā tu, neatceras, kad, kam un par ko licis warn

5) viņam ir tikpat lielas tiesības spriest par to, kas tev starp kājām, kā par to kas tev (nav) galvā!

* a, es uzskatu, ka tavs spams nebija gign foruma cienīga rīcība

** paaudzies un iesūdzi viņu tiesā

*** tas, kādā veidā katrs liek warn, nav nekur noteikts

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...