Jump to content
GIGN Forum

1.septembris


sh!d
 Share

kodiisi 1ajaa septembrii???  

52 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

hmm nu vispaar bija normaali. mans marshruts apmeeram:

19.00 veermaniitis - 21.00 melnais kakjis - 21.45 pulkvedis - 22.00 doma laukums. briiniijos par to, ka tik maz reformistu un vispaar krievu vecriigaa bija. un arii nekur nekaadas ielu ciinjas un revoluucijas neredzeeju. Dienaa jau arii raksta, ka viss mieriigi noticies. nu jaa, un arii vairaak par paaris alinjiem katraa pieturvietaa nedzeeru, taa ka bij normaali smile.gif.

Link to comment
Share on other sites

ha, taa kaa man skola nesaakaas 1 septembrii tad man bij po, mosh kauko iedzeeru kaadu mutiiti bet taa nee...

shadow es ar gribeeju uz salamandru braukt bet paardomaaju biggrin.gif (biju sestdienaa pirms 1. sept.) viens dzheks aizbrauca un teica ka tur esot bijusi arii policija.... lika puust trubinjaa, un siikos kaukadus arii savaaca bet vinjsh pac aizbeedzis biggrin.gif tas gan laikam bija veelaak vakaraa ...

dzirdeeju ka itkaa salamandraa ar tiem latvieshiem taa ir kaa ir smile.gif protams tas jau nekas, tikai nau veelams cool2.gif

Edited by anfisa
Link to comment
Share on other sites

ha, taa kaa man skola nesaakaas 1 septembrii tad man bij po, mosh kauko iedzeeru kaadu mutiiti bet taa nee...

shadow es ar gribeeju uz salamandru braukt bet paardomaaju biggrin.gif (biju sestdienaa pirms 1. sept.) viens dzheks aizbrauca un teica ka tur esot bijusi arii policija.... lika puust trubinjaa, un siikos kaukadus arii savaaca bet vinjsh pac aizbeedzis biggrin.gif tas gan laikam bija veelaak vakaraa ...

dzirdeeju ka itkaa salamandraa ar tiem latvieshiem taa ir kaa ir smile.gif protams tas jau nekas, tikai nau veelams cool2.gif

bet salamandra smird rolleyes.gif

disagree, pa nakti tur ir jautri rolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

lool anfisa tu smirdi.

hm kada nakts es domaju salamandra tikai sestdienas un svetdienas no 14.00 - 21 vai 20 vai kaut kas taa.

un trubinja lika puust tikai tiem kas nevareja nostavet kajas un tad savaaca.vinji staveja itka pie ieejas taka ko tu neteiksi baac atkal padzirdejusi kaut kaadas greizaas informaacijas un tikai klachojies..baac

Link to comment
Share on other sites

lool anfisa tu smirdi.

hm kada nakts es domaju salamandra tikai sestdienas un svetdienas no 14.00 - 21 vai 20 vai kaut kas taa.

un trubinja lika puust tikai tiem kas nevareja nostavet kajas un tad savaaca.vinji staveja itka pie ieejas taka ko tu neteiksi baac atkal padzirdejusi kaut kaadas greizaas informaacijas un tikai klachojies..baac

tu kļūdies blink.gif

Link to comment
Share on other sites

ko tu kljuudies? nosaakuma domaju ka to iepostojis superrembo..bet izradijas ka tas esi tu...

pamato savu postu gudriiti

Man, jau vispar nebutu nekas japamato, un ja tu drusk padomatu tu saprastu kur kļūdies, iepriekshajais mans posts bija pa nakti, un tu zu to atbildeeji, un es pateicu ka tu kluudies.

rolleyes.gif

Ps. nasakariig uzrakstiju, bet ceru ka saprastiisi...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...