Jump to content
GIGN Forum

Ja tu to velies megini no sirds dabut


Janis
 Share

Recommended Posts

Veleto klut admins saja serveri ilgu laiku domaju vai pieteikties vai nee tagad es izlemu izbaudit laimi.Saja serveri es iestajos 26julija.Kapec velos klut par Adminu.

*Es counter-striker speleju jau 10 menesus

*Man jau palika 20 gadi tapec es neesmu nekads juniors

*Man ir admina pieredze

*Kad biju nedaudz admins es cheaters banoju

*Liku kartes kadas velas vairums speletaju

*Spele notiktu bez nekadiem trikiem

*Es nebanotu godigus cilvekus

*Dazi admini: kad saja serveri iegaju es adminu nosavu vairakas reizes un vins mani uzreis ban

*Man garso alus un izmeginu daudz ko jaunu

*Ja klusu par adminu meginasu klut populars ar labu slavu

*Kas mani te ja liks labi padoma un tad lemumu nem but vai nebut man adminam ok

*ka var atrast [email protected]

*Ceru mans sapnis piepildisies smiliez.de_2551.gifsmiliez.de_2551.gifsmiliez.de_2551.gif

Link to comment
Share on other sites

nu nejau par to bildi es runaaju... pirmkaart ljoti daudz nokopeets no das killa piteikuma un otrkaart

*Kad biju nedaudz admins es cheaters banoju

*Liku kartes kadas velas vairums speletaju

*Spele notiktu bez nekadiem trikiem

*Es nebanotu godigus cilvekus

smiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2428.gif

un veel tu man atgaadini to dj-jaani vai kurus tur... vai arii tur kas te nesen bija un sudzejas par to ka fy negodigi spele biggrin.gif ip vaidzetu pьarbaudit smile.gif

Link to comment
Share on other sites

betuska blin tu natura uzprasies uz banu no foruma mad.gif Tev nav jaatbild adminu vieta!

un par Jani runajot cilveks redzeja ka jaraksta iesniegums no das killa un tagad arii izmegjina laimi. Vismaz viss ir labi parskatams un saprotams. Katra zinja domaju ka wormam patiks shis te labak ka tie visi posti par to ka "ir daudz slikti admini un es vinjus izlaboshu". Kaut gan nevar jau arii ticeet vilkam jeera aadaa rolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

janka, neesu isti piefiksejis tevi kaut kaa izceljamies gign serverii...

kas attiecas uz ip adresem, tad varu pateikt ka taas ir atskirigas, bet provaideris viens. pie tam tas ir dsl, no kaa var spriest ka ip vienkarshi ir nomainijusies... bet tie ir tikai tukshi vaardi rolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

laugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.gif

Es jau kaut kur ko liidziigu esmu redzeejis... tiaki nepieminu kur... mozh tas bija mans pieteikums uz admin tiesiibaam ?

Btw niks "janka" ir diezgan populaars... nu protams aiz lol un lame tak shto nevar jau neko zinaat!

Link to comment
Share on other sites

Pateiksim atbildes smiliez.de_2538.gif . 1 te spele 2 mani mazie brali bet es esmu vecakais vieniga problema mums 1 kompis smiliez.de_2523.gif saprati betuska un macho ja worms musu kompja ip parbaudija vins nevareja uzreiz teikt ka 1 cilveks maina vardus luk atbilde un uz kompjuteru salonu mums nav izdevigi iet un tagad izza viniem es nevaru ieiet gign serveri gads banu ir uzlicis un es nezinu ko darit lai ieiet serveri. smiliez.de_265.gifsmiliez.de_265.gif

Link to comment
Share on other sites

Cik sapratu, abiem taviem mazajiem braaljiem bija dikti atskiriigi nicki - lucky-boy un lucky-boy[red-dragon] - un, kas ir pats interesantaakais, taa ir tikai sakritiiba jo abi braalji nemaz viens otra nikus nezinaja - jo kad abiem braaljiem ar 2 dienu starpiibu radaas spontaana ideja uzrakstiit pieteikumu par iestaashanos GIGN klanaa, viens no viniem lucky-boy pauda paarsteigumu, par to, ka GIGN klanaa ir pieteicies cilveeks vaardaa lucky-boy[red-dragon].

Taapat mani interesee, kaa tas naakas, ka tev veeljoprojaam nav izdevies paarliecinaat citus foruma apmekleetaajus par savu patieso vecumu - 20 gadiem. Taads skaists avatars ar zirneklcilveeku un saturiigi teksti.

Link to comment
Share on other sites

Surrounder tev deretu piere lodi iesau vai drusku ar siksnu luuk ta smiliez.de_1538.gifsmiliez.de_1591.gif bet kad es varesu ieiet serveri es sausu pa tavu cinitaju un man tads logins ka citu nebija un man len mainit un ja tu netici ka man 20 tavas problemas ne manas.Luuk kads tu mana fantazija smiliez.de_2477.gifsmiliez.de_2538.gifbaby.gif tagad viss ok SURROUNDER

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...