Jump to content
GIGN Forum

Iesakat Filmas !


SaS^MAN
 Share

Recommended Posts

Iesakat kaadas dazhas labas filmas, kur var noreekties XD vai prosta vinja ir interesanta

nuu es taa nosliecos uz komeedijaam. Nu varat man neieteikt American pie jo visas esmu

redzeejis un pedeejaa bija :thumbsdown: Nu vienkaarshi maajas jau nav ko dariit

labaak novilkt kaadu filmu un paskatiities. Pa TV jau gruuti ir atrast, ja nu vieniigais pa THT

iet Nasha rasha & comedy club...

Link to comment
Share on other sites

Man patiik pirmie triis saw. Nu no komeedijaam var, bad santa, borat, ali g, nasha rasha vispaar owno:D, the night at roxbury, lykuma draugi, bureic, tenacious d the pick of destiny, vari vel family guy paskatiities:d

Link to comment
Share on other sites

ir veelviena bet to es pats gribeetu atras! nevaru pat nosaukumu atcereetiies iisti !! laikam "nedraudi austrumu centraalei dzerot sulu melnajaa kvartaalaa"

don't be a menace to south central while drinking your juice in the hood

eniveij, inchiiga filma liekaas american history x, bet nu taa komedijas...hmmm, superbad ir jaredz ja nav redzeets jau, veel just friends ir ok...taadas baigi krutaas tagad neatceros, bet nu taa...:)

Edited by jonathan
Link to comment
Share on other sites

No pedeejaa laika redzeetajaam filmaa paljube favoriits Nr.1 ir Death at the Funeral, ja neesi redzeejis un nesaproti labi anglju valodu vari arii neskatiities, bet tiem, kam patiik melnais humorins smieklu veetra garanteeta :D

Un tas imdb lists ir diezgan liels crap jo 50 % filmu ir lidz 1940 gadam, un tur tas humors ir taads nu kaads ir, protams filmas labas, bet lai es parrektos nu nee ... Vislabakie ieteikumi ir no pashiem cilveekiem, tapeec vnk nemegini tagad nokachaat taas visas imdb '''tjipo'' labakaas komedijas. No tadam viegli uztveramaam filmaam iesaku noskatiities Road Trip , euro trip, to pashu girl next door . Nav nekadas graujoshaas filmas, bet jautrs vakars garanteets. (Ja tu neesi aprobezhots ) Labpraat padaliitos veel, bet man nav ne mazakaas nojausmas par tavu komediju gaumi, vienam patiik American Pie otram patiik Singing in the Rain :)

Link to comment
Share on other sites

ja tev patīk skatīties jaunākās filmas,iesaku tev ik pa laikam iemest acis šeit ( http://www.imdb.com/nowplaying/ )

tur var arī trailer jaunākajām filmām noskatīties.vismaz es esmu sataisījis sarakstu,un tiklīdz trakeros viņas parādās,tā arī novelku.

varbūt kādam interesē :

National Treasure: Book of Secrets

Hitman

One Missed Call

Drillbit Taylor

The Eye

27 Dresses

Definitely, Maybe

Vantage Point

First Sunday

P.S., I Love You

Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street

The Bucket List

Aliens vs. Predator: Requiem

Walk Hard: The Dewey Cox Story

The Golden Compass

Link to comment
Share on other sites

One Missed Call

Shiiis abas filmas veel nekur neesmu atradis!Ja Hitman varu vienigi TS kvalitaatee dabuut,kas reali iesuukaa,tad otro ficiiti vispaar nekur nevaru atrast!TORENTOS netuseeju un negrasos!ja kadamm ir ftp servers vai var iedot linku kur pa taisno var novilkt vai arii ir @ DC++ tad pliiiz PM meee!@

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...