Jump to content
GIGN Forum

Vai Bus Labs Kompis & Nets?


Recommended Posts

Sveiki!

Sākšu ar to, ka nedrukajiet tekstus: "Skaties foruma saturā, bļe", jo es tur skatījos un man ir savi iemesli kāpēc taisu jaunu topiku...

Ram's: 2048mb = 2gb.

Processor's: Genuine Intel? CPU 2160 @ 1.80Ghz (2 CPUs).

Video karte: ATI Radeon HD 2400 PRO - 512.0 Mb

Nets: Download - 9057 kb/s | Upload - 690 kb/s

Vai šī manta varēs pavilkt stabili 21 pub slotus + nelielu web, forumu, amxbans ?

EDIT: Ja vēl kas jāzin, sakiet!

Edited by akec
Link to comment
Share on other sites

Labi, nesāksim runāt par skype vai citām lietām, kas tev nav jāzin!

Pieņemsim, ka uz datora nekas nav ieslēgts.. vai tieši nets un pc varēs pavilkt, ja nē, tad cik slotus, ja vēl stāv web ?

Ja nezini 100%, ko saki, tad labāk paklausīšos citu cilvēku viedokļus. :)

Edited by akec
Link to comment
Share on other sites

Jā, varēs pavilkt 21 slotu... Bet tā kā 100% vazāsies pa kādiem ārzemju saitiem, serveris lagos + kad sanāks visādi PINGeri, tad vispār spēlēt nebūs iespējams...

EDIT. bet tā kā domāju, ka serveris pārsvarā nebūs pilns, tad viss ir oki doki :)

EDIT.2. Nju tad novēlu- veiksmi ar serverīti :P

Edited by kiwix
Link to comment
Share on other sites

Paldies kiwix..

Lieta tāda, ka es tam visam nopietni domāju pieiet.. pasūtu .lv, pašlaik skriptē webu..

Ja tagad nebūs visu laiku pilns, tad pēc kāda zināma laika domāju, ka būs noteikti un tad būs problēmas!

Gribētu vēl kāda šajā jomā gudra cilvēka viedokli..

Link to comment
Share on other sites

http://forum.gamming.lv/viewtopic.php?f=8&t=20 jakas iemet aci :)

Par internetu okej, bet par ram, da lāabi, ja tas ir domāts uz vienu serveri tad aizvāc tās tabulas...

interesanti cik tad vajadzētu GB ram lai turētu 3 32 slot serverus? 6gb ?

Ar 2gb var turēt vismaz 2x 24 sloti un vēl paliek brīvs... Pēc pieredzes! Nu atkarīgs arī no ram un kā tie klokoti!

Link to comment
Share on other sites

Sākšu ar to, ka nedrukajiet tekstus: "Skaties foruma saturā, bļe", jo es tur skatījos un man ir savi iemesli kāpēc taisu jaunu topiku...

Ram's: 2048mb = 2gb.

Processor's: Genuine Intel? CPU 2160 @ 1.80Ghz (2 CPUs).

Video karte: ATI Radeon HD 2400 PRO - 512.0 Mb

Nets: Download - 9057 kb/s | Upload - 690 kb/s

Vai šī manta varēs pavilkt stabili 21 pub slotus + nelielu web, forumu, amxbans ?

EDIT: Ja vēl kas jāzin, sakiet!

Sākšu ar to, ka tik niknu videokarti serverim nemaz nevajag :whistling: Tālāk. Tev to visu var pavilkt, un var nepavilkt, ja būtu labāks nets, tad 100% pavilktu. Bet, ņemot vērā, ka uzreiz no sākuma nebūspilni visi 21 sloti un forumā nebūs pieregojušies 10000 cilvēku un 100 no tiem nesēdēs vienlaicīgi, tad baigi niknu netu nemaz nevajag. Ja tev viss stāvēs uz Linux un būsi pareizi nokonfigurējis visus maxrate utt. tad būs ok :) Ar laiku, kad tas viss aizies nopietnākā līmenī, varēsi paķert labāku netu un viss būs ok.

Edited by kennedy
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...