Jump to content
GIGN Forum

Radiolinks


Guest darek
 Share

Recommended Posts

tjipa es laikam atkal paarcentos , es tjipa panjeemu jaunu internetu ,proti , raadiointenetu , itkaa aatrums velkot failus psc 200 mb muuviks -10 minuushu laikaa...bet tad kad saaku speeleet cs'u peedeejais suuds latensias zem 1500 nenokriitas , kad skatos pie spec. pat tad lago un gljuko , pat karte ik pa laikam pazuud...

Luudzu paliidziet....!!!!

Kaapeec taa notiek...??

Un vai kaads nezin ko dariit ,lai cs ie tu normaali..lai vismaz nebutu lagi...

Jo es negribu maksaat tik lielu naudu suuda deelj..

Luudzu paliidziet , kaaads droshi vien zina kautko ar ko vareetu man paliidzeet.

Link to comment
Share on other sites

Radiolinks rullzz, aatrums liidz 11-13Mb/s, bet taa kaa tie ir un paliek radioviljnji, tad jebkaadi traudeejumi, lietus, sniegs etc. radiis trauceejumus darbiibaa...

Bet par sleegtajiem portiem, loool, ports ir vai nu valja, vai nu ciet, bet kaa aju no beerniibas mees zinam, ka caur aizveertaam durviim nevar iziet cauri.

Link to comment
Share on other sites

Kill_me ir jau ,bet kaadeelj man tagad njemt citu netu , ja es esmu samaksaajis par shito meeslu 75 latus...es jau 4akareeshu tik ilgi vinjiem praatu kameer man ies norm. cool2.gif

Viens no paarstaavjiem laikam shodien pie manis uz maajaam naaks un skatiisies ,kas par hujnju ,jo vinjsh domaajot ,ka manaa kompii ir vaina..

tad jau vakaraa redzeesim ..smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Atkal lielaas papa's runas... XD.gif

Nee , vinjsh bija shodien atliidzis , apskatiijaas kautur papisinaaja , un teica ,ka vinji shito hujnju vareesi izlabot 13 septembrii ar kautkaadu optisko kabeli ,(nezinu kas tas taads ir).

I vse.

Link to comment
Share on other sites

Jaa , liidz 13 septembrim taa buus jaadara....bet ko tad citu man dariit..man maate atdeva naudu ko es biju samaksaajis par netu , un tad taa arii buus jaaizliek klubaa.

Fire nebrauc ar muti tur kur nevajag.Cik izskataas tu te veel esi jauninjais , taapeec stfu.gif

Link to comment
Share on other sites

Bet , kotu man prasi , es vispaar neko no shitaam lietaam nesaprotu..es saku tikai to ko vinjsh man teica , nejau pats visu izdomaaju.

Es pat nezinu ,kas tas ir optiskais kabelis. blink.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...