Jump to content
GIGN Forum

Ctts.lv Piedāvā


eM`
 Share

Recommended Posts

Man tāds vienkārš jautājums: VAI TEV AR GALVU VISS KĀRTĪBĀ ?

Ak dievs, tu tiešām domā, ka atradīsies kāds idiots, kas izgrūdīs 45 latus par kaut kādu sūda pub serveri uz 3 mēnešiem ? Ja būtu vismaz gads, tad vēl tā. Bet 3 mēneši ?! omg, aizej izgulies un tad mēģini kruķīt biznesu.

Kāda jēga no puba, kurš tev ir pāris mēnešu? Tiklīdz būs savākti kaut nedaudz pastāvīgi memberi, serveris jau būs off.

Ja tu domā ka kāds tev, var teikt, uzdāvinās 15 Ls mēnēsi, tad....tad es nezinu...ej dirst

Edited: 735j68j.jpg <--- tur nu es tev piekrītu par 101 %

Jā un Latviešu valoda tev vienkārši rullllē! (es ne par pokemonisko vārdu "tādz" bet par "pasteidzaties" ) :lol:

Edited by Ducatii
Link to comment
Share on other sites

Nu tu gan normāli izgāzies, domādams, ka ja nopērk uz 3 mēnešiem, tad arī vinš būs ieslēgts 3 mēnešus un pagarināt nevarēs.

Ideja bija tāda, ka pērkot uz vairāk mēnešiem uzreiz, sanāk lētāk.

Tie kas nopirks nedēļas laikā, kamēr ilgs akcija, būs daudz izdevīgāk, nekā pirkt pēctam par dārgāku cenu.

Neparvelti pierakstiju, ka servera īres pagarināšana maksā 15 ls mēnesī.

Biznesu es nemēģinu kruķīt ar CS serveriem. Es viņus izīrēju, lai atmaksātu HOSTU.

Labošu kļūdas topikā ( savā forumā )

Un jā, man ar galvu viss kārtībā!

SUPEREDIT:

Ak dievs, tu tiešām domā, ka atradīsies kāds idiots, kas izgrūdīs 45 latus par kaut kādu sūda pub serveri uz 3 mēnešiem ?

45 Ls par 3 mēnešiem ir izdevīgāk, nekā katru mēnesi maksāt pa 25 ;)

Kurš gribēs tas pasūtīs, uz vienu mēnesi un ja sapratīs, ka tomēr grib kautko bīdīt tālāk pasūtīs vēl uz vienu. :thumbsup:

GAT IT? :pizdiblee:

Edited by eM`
Link to comment
Share on other sites

Man jau nu šķiet, ka vienīgais, kurš te ir izgāzies esi tu. Es visu ļoti labi sapratu un saku velreiz, ka tās mistiskās summas, ko tu ceri iekāst par pāris mēnešiem, nav normālas :blelohs:

Ja tu esi par slinku, lai normāli atbildētu savam potenciālajam pircējam, tad nu man vairs nav ko teikt.

Domāju jau ar šo atbildi visiem ir skaidrs, kas tu par tipiņu. Un tādiem kā tu, cilvēki parasti neuzticas.

Vari uzskatīt, ka esi aizracis savu naudas bedri :D

Ā un nevajag dirst, "pasteidzaties" nekādi nevar būt drukas kļūda, tā ir nezināšana un stulbums.

Edited by Ducatii
Link to comment
Share on other sites

:blelohs:

Ja tu esi par slinku, lai normāli atbildētu savam potenciālajam pircējam, tad nu man vairs nav ko teikt.

Domāju jau ar šo atbildi visiem ir skaidrs, kas tu par tipiņu. Un tādiem kā tu, cilvēki parasti neuzticas.

Vari uzskatīt, ka esi aizracis savu naudas bedri :D

Ā un nevajag dirst, "pasteidzaties" nekādi nevar būt drukas kļūda, tā ir nezināšana un stulbums.

uz 100% piekrītu tev ))

CTTS or kā jums tagad to comunity sauc , tā pati kaste kas bija ECO.LV kad turējāt? Pat pašu pubs toreiz lagoja :D

Good Luck in bizness :10cm:

Link to comment
Share on other sites

CTTS or kā jums tagad to comunity sauc , tā pati kaste kas bija ECO.LV kad turējāt? Pat pašu pubs toreiz lagoja :D

Good Luck in bizness :10cm:

Nu jūs gudri tik daudz dirst ne ? Ja nemaldos tu esi 13 gadus vecs nēģerēns !

Link to comment
Share on other sites

TomaSs saprotu tavu nepatiku pret mani, bet tādēļ jau nevajag melot :/

Ja serveri lagotu es viņus neizīrētu.

Ducatii, salīdzini kādas es cenas piedāvāju un kādas ir citur.

Nesaku, ka lētākās, bt ņemot uz vairākiem mēnešiem izdevīgākās.

Taisat kāds ciet.

Noun-N :lol: :lol: - Pac esi redzējis to pc un nedirs, ka mēsls. Tas, ka lagoja bija vaina provaiderim nejau kompim.

Un mums viņs nav viens, so stfu.

Edited by eM`
Link to comment
Share on other sites

es nesaprotu ko juus varat d*rst. lai jau cilveks meegina kko 4iniities. gan vinam bus ari klienti. kas jums par dalu. lai veicas.

p.s. ducatii paradija savu smadzenju apjomu - kada jega no serva uz 3menesiem :D:superlol: :superlol:

Edited by 665
Link to comment
Share on other sites

Piedāvātajiem pakalpojumiem ir laba kvalitāte un ar to arī pietiek! :thumbsup:

Negribeeju sheit neko rakstiit, bet ja tu shaadi cilveeku pasuuti, tad kaada jeega tev makasaat? kaa vinjs var buut paarliecinaats par labu kvalitaati, ja nezin kaadi ir servera parametri un iipashnieks vnk tos negrib teikt. Tam vareetu buut 2 iemesli: 1) Vinjs nezin 2) Vai vnk neko no taadaam lietaam nesaprot.. Kas attiecas par cenaam uzskatu ka tiiri skariigas, jo muusdienu web hostings maksaa ap 20LS menesii un tur taapat nekas drizhi daudz nav iekljauts..

edited: ideja par akciju nav slikta, bet labaak nebuutu shaadi Njem serveri uz 3 meeneshiem 4 par briivu?

Edited by Teddy
Link to comment
Share on other sites

Ideja arī nav slikta.

Ja cilvēks tiešām taisītos ko īrēt, viņs man pajautātu privātajā, uz norādītajiem kontaktiem.

Tur nu es noteitki viņam visu sīki izklāstītu, nepārprotat!

Link to comment
Share on other sites

Doma pati par sevi tiiri laba, bet tas kaa tu to pasniedz...

Ja cilvēks tiešām taisītos ko īrēt, viņs man pajautātu privātajā, uz norādītajiem kontaktiem.

Tur nu es noteitki viņam visu sīki izklāstītu

Bet vai tad nav otraadaak? Galu galaa ja tu gribi paardot pateereetaajam preci, kas nav pirmaas nepiecieshamiibas, kam tad kas buutu jaaprasa? Ja gribi, lai kaads tev iiree tos serverus, tad dari visu, lai taa arii notiktu. Tev ir jaaieinteresee pateereetaajs neraugoties uz to vai vinjsh beigu beigaas tavu serveri noiirees vai nenoiirees. Tikpat labi tu varbuut ar savu tekstu pad!rsi potenciaalu klientu. Un ja man vajadzeetu serveri, buutu pad!rsis veel vienu, jo taada veida aatieksme... Nu sorry, es laikam neko nesaprotu. :hrmmm:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Shis viss vel palicis Speka.

Tika Iegadats jauns serveris

Tadiem ka juus - parametri.

CPU - Intel? Core?2 Duo 3.15 [intel E8500] (Pilnigi jauns procesors - iznacis janvara beigas)

RAM - 4Gb 800mhz ECC -pietiekami daudz gb un atrums ari pienemams, bet vislielakais prieks par ECC

HDD - 160Gb 7200rpm 16mb cache

Serveris pieslegts atrgaitas internetam datudzentra, kas pieder firmai SIA "NETPOINT TECHNOLOGIES"

Domaju, ka tagad viss ir saprotams.

Cenas - 15ls [par Pub, kuram ir 21 slots + komplekta nak 500mb webvietas ar 1 mysql db- protams FTP acces uz Pub servera failiem & web failiem]

Ja kadi jautajumi verstiem pie manis vai ry. ( aka Em.)

Edited by kamikaza2
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...