Jump to content
GIGN Forum

Online Turnīrs


DAS KILLA
 Share

Recommended Posts

Pieteikušās jau ir 18 komandas, bet tā ir tiaki pirmā diena.

un lai saja turnika piedalities vajag tasitsa lidz tam klubam kur notiek murgs vai ari nevajag apskaidrojiet es nesapratu zinu ka registreet bet ka piedalities noi kurienes kads servaks utt

3. Reģistrācija:

? Komanda kas nolēmusi piedalīties šajā turnīrā līdz 23. augustam, jānosūta pieteikums uz [email protected] OBLIGĀTI šādā formā:

* Komandas nosaukums.

* Spēlētāju niki (jāmin kurš ir kapteinis).

* Klana vai kapteiņa e-maila adrese. (e-mailam jābūt pareizam, jo uz to tiks nosūtīta servera parole pirms spēles).

* Kapteiņa mobīlā tālruņa numurs. (kalpos kā VIENĪGAIS pierādījums, balvu fonda saņemšanas gadījumā).

Link to comment
Share on other sites

es patiesiibaa arii domaaju, ka CD vajadzeetu, citaadi PAARAAK daudziem buus OGC. saprotams, arii CD chiitoshanu shaadaa turniiraa uz naudu, kuraa var spelet no maajaam pilniigi nenoveersiis... zaban.gif

bet es vienalga piedaliishos happy.gif

Link to comment
Share on other sites

6. Servera uzstādījumi:

mp_maxrounds 12

mp_roundtime 3

mp_timelimit 0

mp_buytime 0.5

mp_c4timer 35

mp_friendlyfire 1

mp_forcechasecam 2

mp_startmoney 800

? Uz servera tiks uzstādīts HLTV kura adrese katrai spēlei tiks paziņota netgames.apollo.lv.

Uz servera netiks uzstādīts Cheating-Death.

aklais stumbrs...

Link to comment
Share on other sites

i could of sworn it was diffrent 34.gif funny (toch laikam pie 'galvenajiem' noteikumiem tas nebija)

akjaa

Īstenībā visdrīzāk uz servera tiks uzstādīts jaunākais CHeating-Death, bet tas novedīs pie tāda apstākļa, ka atbildīgi par CS un CD versijām būs spēlētāji.

Edited by stumbrs
Link to comment
Share on other sites

Uz servera tiks uzstādīts CD un spēlē būs administratori. Bet tas ja godīgi runā neko nedos ja kāds gribēs čītot ( profesionāli blink.gif ) ... Oline turnīros 100% aizsardzības nevar būt.. bet mēs darīsim visu ko vien spēsim ..

Izmaiņas noteikumos ielikšu lapā visdrīzākais rītdien.

Edited by DAS KILLA
Link to comment
Share on other sites

bet tas vienalga daudzkaart samazina iespeeju, ka videejaas klases (prieksh turniira standartiem) komandaas buus kaads chiiteris. un tas noziimee, ka es pret taadiem visdriizaak nedabuushu speeleet, jo augstaak par 2. kaartu or whatever jau nu noteikti netikshu wink.gif thx das killa

Link to comment
Share on other sites

šajā turnīrā koamndas tiks izvēlētas pēc principa - izloze, ja ļoti paveiksies pat komanda kas spēlē ne visai labi var tikt tālu, var protams arī netikt..

Iesaku vienkārši piedalīties wink.gif tad jau redzēs..

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...