Jump to content
GIGN Forum

Vienkarsi Velejos


Dj_erix
 Share

Recommended Posts

Pings sako pirmaas 20 min. - laikam worma serveriits nespeej tik aatri pielaagoties, bet peectam i vienkaarssi prieks skatiities kaa pings leekaa no 0 - liidz 4.gif 8

Link to comment
Share on other sites

SO? Domaa kruts juuties? kipa nopircis baigo optiku un maksaa nereaalo summu kartu meenesi... man pilniibaa pietiek ar 3mb/sec.... es domaaju kad maajas vaidziibaam tas nu galiigi pietiek... + man vel reaali dns serveri saak glukot kad saak kaut ko ka4aat bet aatrums staav 300kb/sec.... dry.gif

Link to comment
Share on other sites

Deadman- tavs intelektualais limenis i skaidrs!Tevi nu to4 nepis, es ariii nevienu neveelos pist, laigan varetu jau tev iepist paris reizzu, kaa es izskatos tu zini, vienkarssi pienac klat un pasaki:" es esmu tas iblis kurss domaa ka tu esi dunduks" Tikai bridinu - es neesmu patsmitgadiigs nuuggis!

Teddy - Nee! Nejuutos kruts,es tads vienkarsi esmu no dzimsanas!

EDD (un biku Teddy) - Es maksaju 50 sant pa dienu un man no krutaas optikas nav ne smakas,

Link to comment
Share on other sites

Heh, beernu speele > piestraadaajam pie linka >

...http://net.apollo.lv/results.php

?kbps=158173.9 (te noraadam mistisku mega aatrumu)

&downloadtime=0.03 (te maaaazinju veertiibinju)

&KB=579.25 (te veel kaut kaadu shitu)

&recorded=1

> tad saliekam to linkaa un > WOW mans nets rullee!

tobish mans nets rullee zaljaak

Edited by COLE
Link to comment
Share on other sites

Cole - cepuri nost! Tu esi genijs! thumbsup.gif

Bet atsskiriba tada ka es so atrumu ieguvu nospiezot podzinnu ar uzrakstu "bandwidthmeter"

Link to comment
Share on other sites

shis prikols sen jau zinaams, COLE happy.gif

bet nu ideja taada, ka tur raada max iespeejamo - taadaa nozime, ka "cik tev varetu pavilkt labakajos apstakljos". piemeram mdsl raada ja nemaldos 11 mbps vai ko tadu - tapec ka modems tik aatri VAREETU vilkt, bet shie p1d0r1 jau sabaazushi visus limiteišonus virsuu...

Link to comment
Share on other sites

Cole un Bijach, ja es gribeetu savu netaa aatruma tabulu pamainiit tad es buutu uzlicis kaut vai 99999999999 mb/s

bet 154 ar ir iistais aatrums.

Link to comment
Share on other sites

Prikols vai nee, es vienk paraadiiju cik ticams ir tavs pieraadiijums tavam "super" netam...

P.S. Es arii sho rezultaatu sanjeemu nospiezhot sho to wink.gif

Link to comment
Share on other sites

OK! veriet ciet topiku - tas kā vienmēr parveršas par kartējo neticības un nodi***nas vietu!

Tomēr cilveku prats i bišku stulbs, no sērijas : " Ja man nav, tad tev nu to4 nevar buut, Tu čīto!"

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...