Jump to content
GIGN Forum

Ps2 Emulators


LAVRx
 Share

Recommended Posts

Taatad ideja ir sekojosha, mani interesee tikai viena speele uz ps2 guru gribeetu uzspeeleet - Metal Gear Snake Eater. Tapeec gribu noskaidrot un atrast kaadu labu ps2 emulatoru lai vareetu sho speeli uzspeeleet. Varbuut jums ir bijusi kaada dariishana ar shaadiem shitiem un vareetu kaut ko ieteikt :khehehe:

Link to comment
Share on other sites

@ outlaw.lv atradu to pcsx2 emulaatoru, tagad tikai jaagaida kad novilksies mg:se un meegjinaashu kas tad tur iisti sanaax!

P.S. varbuut kaads ir speeleejis Metal Gear Snake Eater - Veeleetos uzinaat juusu iespaidus par speeli.? Pats spriezhu peec divaam ieprieksheejaam un taas liekas pagaidaam labaakaas speelees ko jebkad esu speeleejis.

Edited by LAVRx
Link to comment
Share on other sites

P.S. varbuut kaads ir speeleejis Metal Gear Snake Eater - Veeleetos uzinaat juusu iespaidus par speeli.? Pats spriezhu peec divaam ieprieksheejaam un taas liekas pagaidaam labaakaas speelees ko jebkad esu speeleejis.

ja tev dators nava labs spele neies! Speleju un izgaju uz ps2 vinu , teiksu diezgan laba spele!

Link to comment
Share on other sites

Es nedomāju, ka vispār būs kāda mgs daļa, kura būs sūds.

pašam baigi gribas uzspēlēt mgs 3.

Starp citu lai spēlētu ps2 spēles pilnībā pietiek ar 512 atmiņu, teorētiski tas ir pofig, galvenais lai nav īpaši maz, tur galvenais vaig normalu CPU un kaut cik sakarīgu VGA.

Kad spēle nokačāsies, pasaki lūdzu cik labi iet viņa un tad redzēs vai ir vērts kačāt vai nav, jo cik es lasiju tikai reti, kuru spēli var paspēlet caur ps2 emulatoru, vairums spēles vai nu neiet, vai nu fps ir 2-5 augstākais.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...