Jump to content
GIGN Forum

Atljaushos Paluugt ;)_


Guest blody
 Share

Recommended Posts

Guest blody

Peedeejaa laikaa ir maniits ka pa naktiim EDD ir vienam ljoti gruuti visus savlaiciigi noslapot... taapeec luugshu pieticiigaas slap tiesiibas lai shad tad paliidzeetu EDD gruutajaa sleposhanas procesaa...

Link to comment
Share on other sites

images2.jpgwink.giflaugh.gifthumbsup.gif

daudzi gan jau buus pamaniijushi, ka ap 2-3 naktii spelejot fun mapes (galvenokaart tas notiek iceworldaa vai awp_mapaa), es ik pa laikam slapoju sevi vai veel kaadus paaris citus (taa, lai briivi lidinaas apkaart) ar primaaro iemeslu, lai buutu fans redzeet, vai kaads varees mani/vinjus noshaut un kursh tas entuziasts buus. ta ka blody's ari jau vairaakas naktis tajaa ir netieshi (un tikko vienreiz arii tieshi) piedaliijies, vinjsh ar iipashu entuziasmu uznjeema ideju, ka vajadzeetu uzbindot slapus uz pilniigi visiem, taa lai pa gaisu iet "ņigu-ņegu". buutu jau, protams, jautri, to var apliecinaat visi, kas redzeejushi liidzshineejaas izdariibas, bet viens cilveeks to tieshaam nevar normaali izdariit - slapus uz 1 taustinju var uzlikt tikai kaadus padsmit, bet ja speelee 20 cilveeki, tad jaaizmanto kaadi 4 bindoti taustinji, lai vareetu visus kautcik normaali paslapot.

enivei, nav jau iipashi nopietna taa lieta (meaning, vinja NEMAZ nav nopietna), taapeec domaaju, ka nevienam tas iipashi nekaitees, ja puisiets varees slapot. paziistams tachu.

::edit:: aa ok, sulik, tad vienojamies, ka man iedos arii ban tiesiibas, sarunaats?

Edited by EDD
Link to comment
Share on other sites

nu kaaa... arii rv1g gadaas speciaali gadiijumi, kurus gribi vai ne butu jaizsleedz no 'respekteejamo' cilveku saraksta.

ps. runajot par rv1g atziishanu utt. tad man reiz stastija, ka viena pasakuma, dzheks ar savu rv1g gredzenu tuseeja. pienaak kaut kads vecis un saka: "oo, tu macijies rv1g? es arii!!! iedod ludzu 5Ls!"

Link to comment
Share on other sites

lol. tas taapeec ka slavena skola.

betnu labi, pareizaakaa riiciiba shinii gadiijumaa buutu pagaidiit, ko teiks macho un worms, jo vinji ta vismaz ir skatiijushi puisieti vaigaa un zina, vai vinsh pljaukaashanu ir vai nav pelniijis.. un man arii jaaiet guleet beidzot yawn.gif

Link to comment
Share on other sites

Bez tās skolas slavināšanas jau nu nevar iztikt... dry.gif

Man kaut kā liekas, ka tā slapošana nav fans, bet kaut kāds cirks. Btw, ja gribas lidot pa gaisu, tad ir matrix mode, bet to var uzlikt tie, kam ir rcon access pie servera.

Link to comment
Share on other sites

Guest blody

pig - par to dirsaa liishanu var pastriideeties(kautgan pastriideeties var par visu) - tevi veel ar vien analfabeets(br1tney) sit briivos briizjos?

::edit:: bet tik un taa pastaasti kam es liidu dirsaa?? - incanti dzirdeet par sevi "labas" atsauksmes

Edited by blody
Link to comment
Share on other sites

blody tu no ventinjiem, ka analfabeetu zini? blink.gif

man personiigi besii taa sleposhana, bet pametiishu domu EDD'am - pastaav arii aliases wink.gif tb var uzlikt uz 1 pogu lai abas komandas vienlaiciigi sleepo

Link to comment
Share on other sites

jaa, bet es ar alias'iem esmu tikai caur notepad'u njeemies. pie tam ideja ir taa, ka vienam cilveekam nav reaali 5 minuushu laikaa sarakstiit 20 speletaaju ID'us, kur nu veel vaardus. taapeec ja to grib realizeet, nepiecieshami vismaz 2 cilveeki. ja vien nav komanda xslap all, protams

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...