Jump to content
GIGN Forum

Songs


*jancis38*
 Share

Recommended Posts

Probleema jau atrisinaata :)

Un man arii ir viens shaads jautajums, radies. Neceru, kad sheit kaads palidzees, bet maybe...

Tatad dziesma ir Latvieshu, tjipa taads kaa slageris, bet + roks. Nosaukums dziesmai - Par Draudzibu.

Te pat buus vardi

Vēl vienu mirkli, tad prom aizej.

Un savas skumjas man sirdī lej.

No delnas manas sāpju nauda mirdz.

Un rokas tavas pavieglas jau ir.

Piedz. :Mēs par draudzību vairs nerunāsim skaļi,

Sāļi sniegi snigs un lūpas rūgtas būs.

Sāpju paradīzē ieiesim mēs abi,

Vēl tik mirklis un jau tavi būsim mēs.} 2 x

Man likas kad izpilda Aldis Dregeris, bet es pat novilku vinja kaadus 10 albumus, un tur atas dziesmas nav :(

Kad biju mazs baigi patika, gribetos atminaas pakaveties, tapec ja zini dod zinju !!!

Link to comment
Share on other sites

:)

Un man arii ir viens shaads jautajums, radies. Neceru, kad sheit kaads palidzees, bet maybe...

Tatad dziesma ir Latvieshu, tjipa taads kaa slageris, bet + roks. Nosaukums dziesmai - Par Draudzibu.

Te pat buus vardi

Vēl vienu mirkli, tad prom aizej.

Un savas skumjas man sirdī lej.

No delnas manas sāpju nauda mirdz.

Un rokas tavas pavieglas jau ir.

Piedz. :Mēs par draudzību vairs nerunāsim skaļi,

Sāļi sniegi snigs un lūpas rūgtas būs.

Sāpju paradīzē ieiesim mēs abi,

Vēl tik mirklis un jau tavi būsim mēs.} 2 x

Man likas kad izpilda Aldis Dregeris, bet es pat novilku vinja kaadus 10 albumus, un tur atas dziesmas nav :(

Kad biju mazs baigi patika, gribetos atminaas pakaveties, tapec ja zini dod zinju !!!

Tā nav tā dziesma ko viņš gribēja zināt, proti, Uhn Tiss..., bet tā ir viena cita forša.

Link to comment
Share on other sites

Peec balss cik es atceros, bija taada rupja viriesha balss. Man tad bija 10 gadi, zik nu atceros, un vardi ir 100 % taj dziesmai. Man liekas, kad tas nevar buut Dregeris, jo es vinu esmu visu jau izklausiijies. Es to dziesmu atceros no Radio 2, tur vins chista ir, bet vinju dziemsu zialsei tikt klaat jau nevar :(

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...