Jump to content
GIGN Forum

Consul


Recommended Posts

CERU KAD SAPRATISIET

Ka es varu uztaisit ta kad es savu servri nesledzu taka paresti bet caur tadu failu kur averot ir melns fons augsa rada fps caur vinju varu ari ielikt hltv un darit tas visas pasas komandas caur kuru dedicated serveri

Zinu ka tads ir jo kiwixam ir tiesi tads

Paldies, ceru kad sapratat

Link to comment
Share on other sites

nu ko tu nesaproti?

Izsledz cs vai serveri (visu kas izmanto 27015 portu )

ieej kur tev stav serveris atrodi tur hlds.exe uztaisi shortcut pec tam pie ta shourtcot properties un pie target aiz direktorijas pieraksti -game cstrike -console -insecure -nomaster +maxplayers 16 +port 27015 +sv_lan 1 +map de_deust2 ja sitas nepalidz pameigini pamainit portu pie +port 27015 piemeram uz +port 27016

Link to comment
Share on other sites

bļeģ, grietiņ, Tu beigsi spamot ?? Tu ik pēc minūtes taisi jaunu postu... iemācies visu sarakstīt vienā vai arī paprasi bērnudārza audzinātajai, ko pa angliski nozīmē: Edit..

Tev bija problēma ar konsoli - atrisināja.. beidz veidot jaunas problēmas.. Varbūt vēl izdauzi monitoram ekrānu un tad spamo 10 postus..

Link to comment
Share on other sites

negribas taisiit jauno temu, tapec pajautashu sheit... runa par to pashu hlds.exe

tatad, piemeram, mana serveri iegaja speletajs un vina niks ir remix...

jautajums:

ka man vinu nobanot? :D

P.S. tas nav joks

P.S.S. serveris ir uz rcon(nekadi amxx utt nav!), ar komandu banip vinam ir vajadziiga IP ardese, kuras man nav/nezinu ka dabuut, parasts ban, cik es zinu, itka bano nevis uz ip, bet uz steam_id... arii neder... tatad..? XD

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...