Jump to content
GIGN Forum

Taisu Cs Serverus+cs Web!


jancis1997
 Share

Recommended Posts

es uztaisišu cs web+cs serv un paziņošu tev tu pateiksi e-pasta adresi vai skype niku aizsūtīšu tev

un tu man pārskaiti naudu!

Pārskaitījuma summa (LVL): * 2.00

Saņēmēja tālruņa numurs vai e-pasta adrese: * 28371895

Darījuma papildus informācija: web pirkšana

un viss darīts!

vēl var caur telefonu !

pay 200 28371895 uz telefonu 157

piesakaties!

Link to comment
Share on other sites

Darījuma papildus informācija: web pirkšana

Gribu paprasit vai tu maz sajedz ko dari ?

un vai esi dzirdejis par tadu valsts ienjemumu dienestu kursh tew sados pa pakalju un uzliks normalu sodu par nodoklu nemaksasanu un par nelikumigu programu tirzniecibu jo tad sanak kad tu tirgo cs serverus kaa tadus

norm norm lmfao lmfao lmfao turies ar savu 3. klases biznesu

Link to comment
Share on other sites

saubos vai vins kautko vispaar maak varbuut tikai kopeet pamaaciibas no citiem web kaa piemeeram seit bet kpeejot pat nejeedz izmantot

!!

pa 2ls vins jums sataisiis vienkaarsi baltu lapu kurai centraa buus liels sarkans uzraksts "Tu tiko papisi 2Ls" !! nu vismaaz es pa 2ls taa dariitu!!

laikam calis kraaj prieks tamagociii!! :)

Link to comment
Share on other sites

jūsu joki, omg, smird. tā kā kautkāds suņu bars, norēc vienu losi, kas cenšās kko darīt. Nu un, ka viņam ir savi 10 gadi. Katrs sāk ar pirmo reizi. Patiesība tāda, ka jūs, pieaugšie papas, pat pieturzīmes tekstā nemākat ievietot, bet ndirst kādu, kas cenšas, gan mākat. Un, nē, viņš nav mans brālis.

Link to comment
Share on other sites

Nupat cirks tulit saksies ar sito akstu lmfao

btw ka vinsh to vebu doma nozagt no kada ka templati jeb visu parkopeet ? vai tomer tas bija reklamas triks ka 2ls bet beigas rekjinu piesutis hujoma jomo un cik ilga laika web uztaisis ja man vajag steidzami varbut apsleptais talants kkads

edited: es tak teicu was cirks saksies lmfao:slap::mIm::lohs:

Edited by Domino
Link to comment
Share on other sites

a tu vispār normālā valodā māki rakstīt, h4k3r1 a.k.a. domino? Ej un uzlauz vēl visādus sūdus, bet nevajag noniecināt tos, kas cenšas vismaz.

rekjinu piesutis hujoma jomo

pay 200 28371895 uz telefonu 157

šitik tālu saproti?

Tālāk:

un cik ilga laika web uztaisis ja man vajag steidzami

Tu viņa postā redzēji, ka tur būtu uzrakstīts, ka visa šitā štelle būtu pieejama ātri? Ja tev vajag steidzami, tad gatavo pats. bw taisa sūdus un bērnus, ne serverus.

one more thing, jebkurš normāls cilvēks parāda preci sākumā, tad arī, ja otra puse ir apmierināta (i par preci, i par cenu), notiek darījums. Bet tev noteikti bija jāpaspīd ar savām gudrībām, āāj.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...