Jump to content
GIGN Forum

Yuuu-esu 4iiters


Guest blody
 Share

Recommended Posts

Guest blody

user posted image

XD.gifXD.gifXD.gifXD.gifXD.gif

kaarteejo reizi pieraadaas ka apollo sux...

geks ar niku ganjalover kursh riktiigi 4iitoja ar rez. 38:1 uzlika votekick uz mani... man bija 15:3...

dro6vien vinjsh saniknojaas par to ka es vinju noshaavu sad.gif (khe-he-he es biju viens no tiem retajiem kam tas izdevaas smile.gif )

kaada skrobe...

laugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.gif

Link to comment
Share on other sites

shitas man ljoti atgaadina situaaciju 4tus'aa pirms kaadiem 2-3 meneshiem dry.gif . praktiski vienmeer, kad es tur pirmajos raundos vismaz 2 "pro" noliku ar deagle HS (temeshanas deelj leeni shaujot), man lika votekick/voteban par aimbotu ( smiliez.de_2469.gif ), kaut arii tie "pro" bija pretejaa komandaa un nebija mani skatijushies no first person smiliez.de_2477.gif ... beigaas vispaar naacaas katrureizi ar citu niku spelet ranting.gif

Link to comment
Share on other sites

Nabaga 4iiteris domaaja ,ka vinjam uzradusies konkurence un meegjinaaja atbriivoties no tevis smile.gif Ja negribi piedziivot taadas situaacijas un gribaas pafragot , speelee uz cash serva ,kur liimenis ir aptuveni taads pats .

Link to comment
Share on other sites

Guest blody

es taapat tur tikai prikola peec iegaaju jo gign bija pilns (kaarteejo reizi), ta4u izraadiijaas ka turienes tauta ir tik iebiedeeta un uzmaniibas, naida pilna pret 4iiteriem ka biezji vien tiek uzlikti votekick uz visiem playeriem kam vairaak par 10 fragiem laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Moraale ir vienkaarsha, ja shajaa serverii ir taada attieksme pret playeriem, shajaa gadiijumaa konkreeti pret tevi, nespeelee uz shaa servera.

Ieteicams veel apollo forumaa smagi un smirdiigi paspamot... un tad uzliec uz to \m/ un aizmirsti ka "cienijamam" apollo ir jebkaada saistiiba ar CS.

Link to comment
Share on other sites

blody blody, god mod rullz, bet tomeer padoma pats ,speleejot uz haoss apollo visu var sagaidiit, bet ja tu buutu iegajis main jeb cash serv, nedomaju ka kaut kas taads notiktos, tobish, tu tur apk.....

2COLE - mhm ko tu tur taadu saskati, pichom tur apollo forums, prichom tur ....

un par ko liecina haoss <== nosaukums, tur admini ir pashi palyeri ar voteem, un vairaak neviens iznjemot mani un veel pariiti =/

Edited by NighTMerry
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...