Jump to content
GIGN Forum

Man Vajag Palīdzību


mex
 Share

Recommended Posts

<_<! Gribēju atvērt failuņu kurā ir vārds "account.exe" ! Ņju verot vaļā to failu man uzmet erroru (bildi skatīt lejā) ! :blelohs: man nežēlīgi vajag atvērt to failu kautvai uz 10 min! To failu varēja atvērt pirms es kompi aizvedu pie viena džekiņa un viņš tur kko uzbrūvēja un tagad vairs neiet ! Kā to :shit: var novērst ? Un nospiežot labi tas errors pazūd bet fails neatverās vienalga !

Nerakstiet stulbus komentārus, bet gan palīdziet, vai ja nezini tad paklusē !!!

acc.gif

hmmm ! tas man ir svarīgi ! Plz kāds palīdzat !

Edited by mex
Link to comment
Share on other sites

1. kas tas par sūda failu ir? kapēc tik svarīgi?

2. nelieto latvisko windows!

3. ko tas džeks ar tavu kompi darīja?

4. ar admina tiesībām mēģini atvērt?

5. ja ar admina tiesībām never, laikam jau ntfs security atļauj tikai konkrētam lietotājam piekļūt (e.g. adminam kurš bija pirms windows reinstall). es tad ar linuxi tādu failu nokopēju kaut kur citur(jo linux uzliek mīksto par ntfs drošību)

Link to comment
Share on other sites

vincister:

1. Vai nav vienalga (katrā ziņā vīruss tas nav) un daudziem citiem failiem arī ir tā pat ! :(

2. Man nebija izvēles, man no paša sākuma bij krievu val. (es krieviski saprotu tikai lamu vārdus)

3. Viņš ielika vēl vienu GB ramu un laikam . Viņš ir mana tēta paziņa un viņam ir firma "mans dators" un tipa tētis man dabūja visas tās detaļas 2x lētākas ! Un kko droši vien sakruķījis tā lai kko es nevaru izdraīt, bet xvz ko !!! :blink:

4. Caur administratora jūzeri ?

5. Tātad ja es uzmeikoju jaunu Lūzeri ar admin premissions, tad es varētu tikt klāt tiem failiem ?

Link to comment
Share on other sites

tātad visticamāk tam failam bija tiesības piekļūt tikai ar konkrētu lietotāju

pēc pārinstalēšanas lietotājs vairs neeksistē, bet faila aizsardzība paliek

1. nes pie tā meistara kurš tev to visu ievārīja un prasi, lai viņš tiek galā

2. pārkopē failu uz kādu FAT32 partīciju, jo tad zūd NTFS aizsardzība. teorētiski pārkopējot uz flash atmiņu tām tiesībām vajadzētu būt pazudušām.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

waah ! Atkal jāpaceļ augšā šitā debīlā tēma, jo man vajag atkal tāda veida failu pacelt ! :( Bez tā faila iztiku ! bet es novilku no neta vēl 2 līdzīgus failus un arī tos man never vaļā, bet gan rāda to pašu error ! Nu šitā problēma ar win pārintalēšanu nevarētu būt saistīta ! :( wah

kāds lūdzu palīdzat !
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...