Jump to content
GIGN Forum

Nu Ta


gray
 Share

Recommended Posts

man nu iepriekshejo topicu aizsledz bet es esmu gudrs kapec diez mani nesaskata gudribas pazimes nu tadas tiesibas es gribetu palught

slay

slap

kick

votemap

gag

tsay

vsay

nu es dazhas pievienoju klat preks savas gurdribas nu ta ceru uz jusu atsaucibu ja es nepildishu tos notiekumus kuri ir rakstiti skarbajos topicos jus man sis tiesibas varesiet atnjemt blink.gif

post-4-1090694334.gif

Link to comment
Share on other sites

puis!

viens no pirmajiem priekshnoteikumiem, lai savaa paarzinjaa ieguutu admineeshanas tiesiibas, ir popularitaate. taa kaa tevi speeleejam ljoti reti kursh ir redzeejis, iesaku tev regulaari (vismaz 2h videeji dienaa) uz shii cs servera paspeeleet veel kaadu meenesi vai divus. peec tam jau varbuut cilveeki tevi paziis un varees veerteet tavu speeleetprasmi.

otrs priekshnoteikums (ko gribu mineet tikai taa- starp citu) ir smadzenju darbiiba. lai sekmiigi izpildiitu sho noteikumu, vari meegjinaat iespiest galvu durviis, dzert aspiriinu ar konjaku, noshauties vai arii citus tautaa izplatiitus liidzekljus pret iedzimtu stulbumu.

silti iesaku tev ciitiigi un uznjeemiigi sekot vismaz vienam no shiem manis piedaavaatajiem noteikumiem, un varbuut peec kaada laika (atceries - ne mazaak kaa 2 (diviem) meeneshiem buus redzams progress.

GL thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...