Jump to content
GIGN Forum

Caines Beach Party


eqmnt
 Share

Recommended Posts

Hej peoples pastaastiet kuri bija uz Caines Beach Party kas kur ka ko kad u.t.t.

Pirma diena:

Mans staasts ir vareni iis un beediigs:

1. pulkstens 18:00 ar draugiem ejam pie viena iedzert Special Vodka tongue.gif

2. pulkstens 22:30 ejam visi uz Party cool2.gif

3. pulkstens 00:30 sazvanu savu dzhusi un ejam kopa tuseties pasha prieksha skataamies koncertu zaban.gif

4. pulkstens 04:30 mei4a saka ja man nav interesanti tagad ar vinju tad varu iet pie draugiem es uzreiz padoma ka atshujas no manim lab es iedomigais aizeju ar -pazaudeju savus visus draugus zvanu vienam aiznjemts zvanu otram neatbild zvanu tre6am zona nav u.t.t.

5. pilkstens 05:00 eju majas smiliez.de_2477.gif

6. dzhuse zvana saka kur es esmu (savajadzejos ne?) es vinjai saku esmu centra un braukshu majas vina atbild ai zhel tad neko!

7. pulkstens 05:30 esmu mar6rutnieka un atkal zvana, jauta: ko es vinju pametu, es vinjai atbildu ka nepametu un ka pati man teica lai eju pie draugiem new_silly.gif

8. esmu sastridejies ar dzhusi par to ka nepateicu vinai austinja ka braukshu majaas 12.gif help!

Edited by eqmnt
Link to comment
Share on other sites

Gadījums - smags! Pat nezinu ko teikt!

Laigan varu tik pateikt vienu (neaceros kur to esmu dzirdējis) :" Tādi jau tie sievišķi ir!!!"

Link to comment
Share on other sites

tew es "laikam juutu liidz" (kaut kas tak jasaka ir)

Man tas pasaakums aatri beidzaas : ar draugiem seedeejaam pie skeitparka un arrdiijaamies a tur kur gadiijies kur ne izliida ments un man paspruka mute un naaca tie vaardi laukaa (cerams man nav japiesaarnjo forums ar tadiem vaardiem) (gan jau juus zinat par kuriem es runaaaju - aptuveni) Un beigaas sanaaca taa ka mani aizveda uz iecirkni un 10Ls sodanauda. Cerams shitajaa forumaa nav menti !? o ku viegli palika ka te nav likuma sargi

Vinji ir kaa lai to pasaka smiliez.de_2477.gif

Bet juus mani nenododat taam pogaam.

Link to comment
Share on other sites

waaaaaaaaaw ku esmu laimiigs thumbsup.gif

viss norm. tas tik dienas striids iznaca, bet ta laikam tam bij lemts!

Runajiet kas vel uz sho pasakumu bija ... gribu dzirdet cool2.gif

kadam sanaca ari ta no vecakiem kuri nelaida berni miiljie? smiliez.de_1538.gif

Man viss real galvenais savu bernu pieskatiit ... dabuju aproci pa 50 sant. un ieksha 12.gif

Link to comment
Share on other sites

njus pirma diena viss normali, ja nenem vera ka nacas iet gulet plkst 6:00 no rita , un gulet divvietiga telti kopa ar vel trijiem pacaniem...[ wub.gif ]

otra diena lidziga, bet gulet iegaju agrak vienigi mani pec stundas no telts izvilka bratans ar Yolaju, un nezinamu apstaklu del vecaki bija sadomajushi 5:00 no rita kulties no Kuldigas uz Liepaju mums pakal.... kautgan bija sarunats ka atpakal tiksim pashi.... devil.gif

Vel pa starpam redzeju cmdr - ludzams izsakies ka pasham gaja, jo reddzeju tevi party sakuma pie ieejas[he he, kur tu mums aizlidi aiz muguras<;) ] un kaut kur pirmas dienas vakara....

Visa visuma tuss normals, a kads vel bija otra diena ap plkst 2:30 - 3:00 pie skatuves? naughty.gif

Link to comment
Share on other sites

nu pasaakums pats gan nebija nekaads krutais bet vispaar man patika, nezinu kapeec, bet patika... vispaar riktiigs urlu tuss smiliez.de_1830.gif bet bija arii norm cilveeki... bet nevareeju skatiities kaa nenormaali daudz urlas pie skatuves baigi fano par a-eiropu un liidziigaam grupaam... heh bet rednexi bija lapi tongue.gif

Edited by Zephyr
Link to comment
Share on other sites

nu pasaakums pats gan nebija nekaads krutais bet vispaar man patika, nezinu kapeec, bet patika... vispaar riktiigs urlu tuss  smiliez.de_1830.gif bet bija arii norm cilveeki...  bet nevareeju skatiities kaa nenormaali daudz urlas pie skatuves baigi fano par a-eiropu un liidziigaam grupaam... heh bet rednexi bija lapi tongue.gif

Nevaig tik skarbi parspilet shock1.gif

Link to comment
Share on other sites

nu tur jau nebija tikai a-eiropa violent1.gif  dafigaa visaadas citas grupas , kaa arii notika LNT muuzikas video!

Errrrmmmmm blink.gif

Aizmirsu, manaa stilaa bija par 4Ls A-Eiropa, citas stiliigas grupas un veel krutais LNT muuzikas video!

Bet Jaunais Vilnis jeb Novaja Valna ar Kirkorovu un muusu pidariem Cosmos priekshgalaa ir VISPAARAAKAIS TUSS SHOGAD!!!

Edited by Jurko
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...