Jump to content
GIGN Forum

Cienijamais Lecter


Kiwix
 Share

Recommended Posts

tagad kateru reizi laikam rakstīsi te savus mājasdarbus, lai cilvēki tavā vietā visu izdari... redzēsim kā būs eksāmenos, kad kompis pa rokai nebūs... Šādus uzdevumus nevienā normālā sklolā neuzdotu 9. klasei pildīt... tur tiešām jāmācās palīgskolā smagi slimiem bērniņiem...

Nākošais jautājums laikam būs cik ir 1+1.

Priecājies ka mūsdienās visus eksāmenus var na halavu nolikt a to buutu auzās iebraucis:O

^^^

Lūk šo Tu ierakstiji manā topikā par žargoniem!! (Lectera teikums)

Gribēju teikt ka mācos ĀVĢ, 9.1 klasē, ja kas mūsu skolotāja ir uz doto brīdi viena no labākājam visā LATVIJĀ un paldies viņai! Jo 9. klases eksāmenus varēs bez problēmām uz 9 vai 10 ballēm.

Vēl gribēju teikt, ka esi tik neattīstīts un nevari apskatīties to, ka man ir javeido APTAUJA!!!!!!!!!

Un APTAUJU es izveidoju tur, kur domāju, ka tas būs piemērots.

Par Tavu teikumu esmu sašutis un vnk nevarēju neuztaisīt topic (jo patiešam aizskāri Mani)

Admini, protams, varat likt MAN WARNING., bet galvanais ka- !!!!!necietīšu vienkārši debīlus apvainojumus!!!!!

(varat uztvert to kā SPAM, ja vēlaties)

Link to comment
Share on other sites

Vai, vai, vai aizskāru mazā puisīša jūtas, Kāds es esmu nelietis ! :o

Normālā skolā neliktu veikt aptauju par sākumskolas tēmām...

ņemot vērā kādus "grūtus" uzdevumus jums liek pildīt pašlaik izskatās ka jūsu skolā uz 9 un 10 eksāmenus nokārtos tikai tie kas nopirks atbildes no kāda narkomāna..

Vajadzēja rakstīt nevis šādi:

Par Tavu teikumu esmu sašutis un vnk nevarēju neuztaisīt topic (jo patiešam aizskāri Mani)

bet gan šādi:

Par Tavu teikumu esmu sašutis un vnk nevarēju neuztaisīt topic (jo esmu tik neaptēsts ka nespēju atrast iespēju nosūtīt PM)

Kad mazajiem bērniņiem (tev) pienāks laiks iet čučēt (tieši pēc vakara pasaciņas) tad tiešām ceru ka dēļ manis nenāksies raudāt spilvenā kā mazai meitenītei :)

Tagad laikam būšu tev radijis morālu traumu, pēc kuras tādi bezmugurkaula pedarasti kā tu parasti visu mūžu cieš no mazvērtības kompleksiem, protams beigās tu visticamāk nonāksi kādā renstelē, kur tevi katru vakaru apskaus tavs mīļotais vīrietis, ar savām lielajām, spēcīgajām rokām... Protams tas liksies normāli, jo pateicoties šai traumai, kuras dēļ tu pat izveidoji jaunu topiku, tu jau būsi mainijis dzimumu, par prostitūcijas ceļā iegūtu naudu, Un nujau tevi varēs dēvēl par Lienīti...

Tas takā viss... cerams ka pārāk nepārdzīvo, aizej rīt pie sava psihologa, lai tevi izmeklē, jo man liekas ka tu sirgsti ar kaiti ko dēvē par idiotismu, pagaidām to vēl varētu ārstēt, jo izskatās ka atrodies 1 posmā, ko dēvē par stulbumu...

nekad nemēģini man uzbraukt, mani nevar apturēt, es vienmēr uzvaru >:)

Link to comment
Share on other sites

^_^ a kas par skolotaaju ? Simsone vai Kacare ?

ne1 ne2 :D

nekad nemēģini man uzbraukt, mani nevar apturēt, es vienmēr uzvaru >:)

Un uzvari Tu tikai slapjos sapņus gulta!!! XD

Jā un pld par ieteikumu rakstīt PM, tur varēs vairāk nodirst ;)

:offtopic: :offtopic: :offtopic: :offtopic: & WARNING MAN & ARĪ BANānānu

Edited by kiwix
Link to comment
Share on other sites

puikiņ tu esi iestrēdzis anālajā periodā kas bērnam ir 2-4 gadu vecumā tu tikai dirs un smaidi.

Vienīgais ko tu vari apdirst ir tavas bikses... tavs teksts ko iepriekš uzrakstiji liecina vienīgi par to ka esi ļoti viegli aizskarams... kad skolā kāds tev līdzīgs pok3rs kautko pasaka laikam uzreiz skrien uz mājām pie mammas, lai izstāstītu savu lielo sāpi...

Tu tiešām esi pārāk emocionāls, laikam jau esi kkads pretīgs homītis, ar saviem zilajiem draugiem varēsi apspriest to kā visi tevi sāpina....

nav pat vērts rakstīt te kautkādam pumpainam pok3ram, vis ticamāk pusi no manis teiktā pat nesaproti...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...