Jump to content
GIGN Forum

Www.combats.ru


JimBugA
 Share

Recommended Posts

:) Es pa 2 mēnešiem līdz 8lvl tiku :)

MAn patiik, bet enkad nav sanacis ar nevienu kopaa spleet visu laiku viens viens, zin kaa apniik vienam visu laiku :)

Bet ja man buutu taads dzeks pazistams kaa tu(baiagsi abriga) es arii avretu pieversties atpakal :)

p.s. Joprojaam tikai explorer ?

Vincij nostutiiju tev 750 food :)

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

:) peec kaadaam 2-3h regjistreeshos un atkal saakshu to murgu :D

Eu teddy pagaidi maita, davai saakam riit? Taja pashaa pilseta kur jimmijs, man acis vnk kriit ciet , shodien neko negribaas :(

Mersy speleet combats.com ir tapat ka skatiities Don't Be a Menace to South Central While Drinking Your Juice in the Hood, ar krievu tulkojumu virsuu :fsckinsad::thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

:D Nu meginashu uz halavu veel...

A var but, kad demoncity ir pilns un tur vidpar pagaidaam nereaali tikt ?

da :superlol:

Vnk tur kur rādas links,iemēram tgd gign.lv skaties,uz kādu linku tevi aizmet,ja priekšā ir demncity,tad ej tālāk,ja priekšā ir kāda cita pilsēta tad ej atkal pa jaunu :thumbsup:

P.S. Pats ar kādreiz spēlēju comabst.ru,dabūju 8lvl,a tad nobloķēja par ,oi neaceros,par ko :lol:

Jimbuga,tev najs level :D

P.S. Nē,demon city,nav pilna,vnk vaig pacietību,bet tas vsp,pox,pēctam tāpt,naktī,pa lētu naudu var aizbraukt uz sev vēlamo pilsētu.

Teddy,sakārdināja vai nesakardināja,bet nav jēgas :) Tāpt pēc 4lvl,nāk atkarības laiki :XXX Vislaik tik pa pazemi ,un ja vēl par katru lvl up nāk tik maz krediti...[sc.(vismaz ,kad es spēlēju uzlika tā ) :(

Edited by zivs
Link to comment
Share on other sites

Aaa pareizi bija taa fiicha :) Karoche es megina 30 reizes demon city neizleca.. :( Regojos devilcity taa viss tuvaak tad parbraukshu ja kas ;)

Veel taads jautajums, ir jega kachaa vairak uz Power vai tjipa uz aatrumu ? Kadreiz atceros dzekam bija chras kuram dzivibas un spekes bija maz, bet kaa vins izvairijas :) Tagd jau taa par ir ?

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

:) Karoche es megina 30 reizes demon city neizleca.. :( Regojos devilcity taa viss tuvaak tad parbraukshu ja kas ;)

Veel taads jautajums, ir jega kachaa vairak uz Power vai tjipa uz aatrumu ? Kadreiz atceros dzekam bija chras kuram dzivibas un spekes bija maz, bet kaa vins izvairijas :) Tagd jau taa par ir ?

Jā vari sākumā likt uz izturību, veiklību un spēku, intuīciju sākumā īsti nevajag. Pat vairāk vari likt uz iztuību un spēku

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...