Jump to content
GIGN Forum

Cs Movie


EDD
 Share

Recommended Posts

sorre ir taadeelj, ka es atceros, ka pirms paaris meeneshiem bija viens cits. vienkaarshi es esmu izveeliigs un labpraat sanjemtu detalizeetaaku infu nekaa tur bija. un gribu lai muuvijs ir super-duper-mega k00ls happy.gif.

lieta taada, ka pusi no vajadziigaa es it kaa zinu. teiksim, es zinu, ka nevajadzeetu resolution likt uz 1024, ja vien es negribu lai mans HDD ashi uzpildaas ar bildiiteem wink.gif. es zinu progas, kas bitmapus & jpegus sapludina avišņikos. vot teiksim gan es biju parsteigts, kad redzeju, ka owna ir lietojis divx. ja vinsh buutu tik laipns un pastaastiitu par divx'a plusiem un miinusiem, es buutu vairaak nekaa pateiciigs smile.gif

atceros veel, ka ieprieksheejaa postaa kaads labs cilveeks bija iemetis cs-movie-making guide (angliski). tas bija ljoti labs, tikai pie bookmarkiem man tas nav saglabaajies, jo HDD nesen bija kaarteejais formaats. vot, ja tas cilveeks shito lasa, tad vinjsh tiek priviligjeets to saitu atkal iemest happy.gif. thx.

veel buutu ljoti jauki, ja kaads atgaadinaatu, vai cl_rate un cl_updaterate bija jaaliek 30. kautko taadu miglaini arii atceros...

iistas skaidriibas man nav arii par muuzikas uzmeshanu pa virsu. taadas lietas esmu chakarejis tikai vienaa adobes progaa, kad taisijam hiperiigu music video parodiju, bet tas bija tik sen, ka es pat progas nosaukumu esmu aizmirsis images2.jpg.

vaardusakot, buutu baigi SuPeRiiGi, ja piemeeram, Hainy's, suliks, owna vai jebkursh cits, kursh ir ar shiim lietaam njeemies, nedaudz padaliitos pieredzee. gan jau ka ne tikai man vienam tas paliidzeetu thumbsup.gif.

thx jau ieprieksh.

P.S. davai iztiksim bez spamoshanas shaij topikaa, pzl!

Link to comment
Share on other sites

smiliez.de_2523.gif kur dabuut ownas muuviku ?????

Eww, mosh taisot muviku var izmantot shadas programmas:

1)Pinnacle Studio DC10plus

2)Pinnacle Hollywood FX 5

No safilmeeta materiaala var uztaisiit normaalu filminju, vai partaisiit avi filmu...

... kapeec es ieliku shiis programmas???

1) var pievienot muuziku

2) pievienot tekstu un visaadus specefektus

3) kaut ko var arii saprast

Link to comment
Share on other sites

es daru taa>

palaizhot demku, startmovie...etc.

sanaak chupa ar bmp

ar VideoMach uzmeikoju nekompreseetu avi - nekompreseetu, lai nezaudeetu kvalitaati

taalaak ir gaumes lieta

1. WinXP iebuuveetais WMM jebshu WinMovieMaker (fiichas ir pietiekami labas);

2. Ja ir iespeeja ieguut, tad labs ir ieprieshmineetais Pinaaklja softs;

abos shajos softos var gan skanju "uzklaat", gan efektus pielikt, gan paarejas noformeet...

un beigaas, saglabaajot galaproduktu izveelamies veelamo kompreseeshanas metodi

personiigi es neesmu nopietni ar to nodarbojis un neesmu peetijis kodeku iipatniibas, bet kompreseets avi man sanaaca smukaaks un kvalitativaaks (bet arii izmeeros lielaaks), nekaa mpeg vai divx...

P.S. Ja ir un prot apieties ar Macromedia Flash, tad ar to var uzveidot iipashus titrus un shaadus taadus efektus, atshkjiriibaa no WMM un Pinacle, kur fiichas ir tipveidiigas....

Link to comment
Share on other sites

mmm par muuzikas uzmeikoshanu.... vai arii vispaar filminju montaazhu

labaakaa proga peec manaam domaam... irrr adobe premiere 6

plashh darba lauks.. elemntaaraam lietaam nevajag iipashi lielas zinaashanas... apvienojams ar photoshop... [to laikam teikt bij lieki] utt...

par paareejaam progaam gan diemzheel neko nezinu jo esmu izmantojis un izmantoju tikai adobi... rolleyes.gifsmile.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...