Jump to content
GIGN Forum

Maja


Endijs_Dzerkalis
 Share

Recommended Posts

Sēžu mājas.(Pie PC) Viss mierīgs. Pēkšņi no plīts tada dīvaina smaka un skaņa nāk arā! Es ta divaini paskatos, ai labi po*! Pekšņi viss sak smirdet un pilna maja ar dūmiem. Sāk dekt truba kura iet uz skursteni. Es sabijies uzreiz krasnī ūdeni leju un aplēju trubu. UN veiksigi nodzisa. :rolleyes: VNK nospīdēja.... :thumbsup:

P.S. Sargiet savas mājas. B)^_^

Link to comment
Share on other sites

man atkal patik, kad deg majas, citu cilveku protams. Tad visi parasti kliedz un blauj ir manaams satraukums un, tad atbrauc ugunsdzeseji un sak visu to dzest un ar udeni izncina visu, kas cilvekam pieder un arii kaiminjam. Reizem, kad man nav ko darit majas pastaigajos pa ielu un degoshus serinjus metu iekshaa pirmaa stava atvertajos logos. 4eal!

Link to comment
Share on other sites

nav joka lieta...lv draugs preteejaa maajaa dziivo un nakts viduu, mistiskaa kaartaa, aizdegaas ledusskapis...kas buutu noticis, ja suns buutu bijis atstaats aaraa negribu pat iedomaaties...par laimi, cietusi bija tikai virtuve, kas tika aatri vien izremonteeta...

edit: teddy nee, Talsi...

Edited by jonathan
Link to comment
Share on other sites

un tad taalaak tu plaano naakamo ugunsgreeku... un tad atkal naakamo.... kad to izplaano un izstraadaa tad kkur panjem un noliec kameru lai savus darbus vareetu iemuuzinaat...

P.S. atceros kaa no maniim divas maajas taalaak dega vienai garaazai jumts. bija diezgan lels ugunsgreeks bet man pofig un es gaju talak skatities pokemons. tad peec kaada laika atkal paskatijos pa logu un tur blakaam bija koks un tur kaapa kkaads dzeks lejaa (kjipa njeema kameru nost)... :(

par nozeelu mahmedam taa garaaza bija pamesta un tur uudens cilveekiem nekaadu postu neizdarija :(

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...