Jump to content
GIGN Forum

Apollo/disconet Speele :p


ExtraOrdinary
 Share

Recommended Posts

  • Replies 501
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

A: peedeejaa laikaa nedaudz ir, bet pie acu aarsta savu muuzhu vairs neieshu. gadiijums taads: pirms 3 gadiem aizgaaju uz paarbaudi, man saka: aij, aij, redze pasliktinaas, labajai acij ir -0.1, kreisajai ir -0.5; buushot jaataisa vingrinaajumi. nu, es taa kaa bishku pastresoju, sak' nah man tagad taa, it kaa liekas ok, betnu negribeejaas riskeet ar pasliktinaashanos un noleemu arii pavingrinaaties. peec pusgada aizeju atpakalj, paarbauda man redzi veelreiz. a es pats jau nu jutu, ka man ir kaartiigi uzlabojusies - pa 300 m attalumu vareeju salasiit sameeraa mazas sienas reklaamas. vardusakot, bij ok. shie iecheko rezultaatus (labajai acij 0.0, kreisajai acij -0.1 (!!!)) un saak teikt kautko apmeeram: oi, oi, oi, shitaa pasliktinaajusies redze, tuuliit vajag brilles. no saakuma meegjinaaju kautko argueet, tad atvilkaas veel viena veca maita un teica to pashu. tad es, logjiski, pasuutiju vinjus nafig un aiztinos. un, kaa jau teicu, veelreiz tur neraadiishos. kapitaalistu cuukas, tikai grib paardot savu preci.

Q: no zobaarsta ir bail ?

Link to comment
Share on other sites

A: looooool, uz shito man vnk BIJA JAATBILD.

taatad. esmu lauzis tikai rokas, BET! tie ir bijushi pirksti, elkonji, plaukstas + esmu panaacis delma un pleca kaulu plaisaajumus happy.gif. vaardusakot, ir veesture. lielaakais prikols bija ABU roku salaushana uz ledus klases ekskursijas laikaa. biju uz slidaam un aatri slidoju, tad bremzeeju un sagriezos pa apmeeram 720 graadiem, kaajas kaukaa izsliideeja un nomochiiju tieshi uz plaukstaam. aciimredzot sagruudu tos kaulus, jo reals luuzuums nebija, tikai plaisas kaulos. bet saapeeja (atvainojiet par izteicienu) pizģec! jautri gan peec tam bija autobusaa, uz kuru mani, pirmaamkaartaam, "aizveda" 6 meitenes un peec tam visu atlikusho braucienu apruupeeja happy.gif. man gan tas iisti nebija vajadziigs, bet es nespeeju sanjemties un saapinaat vinjas to pasakot wink.gif. tipa maates sindroms saucaas. peec tam veel arii protams skolaa bija jautri, kur es visas skolotaajas uz meenesi pasuutiju ar jebkaada veida rakstiishanu un biju pilniigi briivs no jebkaadiem rakstveida darbiem. khe-he-he. vaardusakot ir bijis jautri pat kaulinjus nezheelojot. btw atklaaju, ka tas viss bija taapeec, ka liidz tai likteniigajai 8 klasei dzeeru videeji 1 Litru kolas dienaa. kopsh taa laika kolu vispaar nedzeru. un juutos labi.

Q: vai tu lieto skype?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...