Jump to content
GIGN Forum

Njaa...


PiraC
 Share

Recommended Posts

Labi es tev paliidzeessu suudzeeties

***SuudziibA***

Es speeleeju de_nuke un kautkaads lama ar niku worm mani vislaik nossaava. Es vislaik sleepos vienaa un tajaapassaa vietaa par kuru neviens nezina, bet worm vislik mani novaaca, peectam vinss jau mani saaka ssaut pirms mani vispaar ir ieraudzijis un es varu zveereet ka es negaaju uz citu vietu sad.gif

Luudzu uzliekat vinnam banu vismaz uz gadu, jo tas nav godiigi pret mani un citiem upset.gif

Paldies par uzmaniibu

Link to comment
Share on other sites

Labi es tev paliidzeessu suudzeeties

***SuudziibA***

Es speeleeju de_nuke un kautkaads lama ar niku worm mani vislaik nossaava. Es vislaik sleepos vienaa un tajaapassaa vietaa par kuru neviens nezina, bet worm vislik mani novaaca, peectam vinss jau mani saaka ssaut pirms mani vispaar ir ieraudzijis un es varu zveereet ka es negaaju uz citu vietu sad.gif

Luudzu uzliekat vinnam banu vismaz uz gadu, jo tas nav godiigi pret mani un citiem upset.gif

Paldies par uzmaniibu

Labs..... laugh.gifbiggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

***SuudziibA***

Es speeleeju de_nuke un kautkaads lama ar niku worm mani vislaik nossaava. Es vislaik sleepos vienaa un tajaapassaa vietaa par kuru neviens nezina, bet worm vislik mani novaaca, peectam vinss jau mani saaka ssaut pirms mani vispaar ir ieraudzijis un es varu zveereet ka es negaaju uz citu vietu sad.gif

Luudzu uzliekat vinnam banu vismaz uz gadu, jo tas nav godiigi pret mani un citiem upset.gif

Paldies par uzmaniibu

OmG,ta parecos psc..... :thumbsup::thumbsup::thumbsup::P

Edited by MaZaa
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...