Jump to content
GIGN Forum

Pieteukums Uz Acc


salms
 Share

Recommended Posts

Sveiki,

xban xkick xgag vēlos iegūt,jo ne vienmēr un nav arī pietiekoši daudz adminu uz csdm.ir pietiekoši daudz cheeteru kempotaju tadēļ ar vēlos šīs tiesības.Laiks ko pavadu csdm ir pietiekoši liels,lai sakartotu lietas iekš csdm!!!

Stati-------------http://www.gign.lv/statscsdm/player.php?id=38032

admin kas atbalsta---------godie,Zorg

Padies!!!

Edited by salms
Link to comment
Share on other sites

Un tagad visi apklust līdz godie vai Zorg ir ko bilduši. Ja viņi neko neteiks 2 dienu laikā, salms tiks izbarots govīm. Un tad govs viņu pārstrādās pienā. Piens tiks aizvests uz Valmieras pienu. Tur to iepakos skaistā pakā un aizvedīs uz Rimi. Es aiziešu uz Rimi, nopirkšu pienu. Atnākot mājās, nomizošu kartupeļus un uzlikšu vārīties. Kad tie būs mīksti, nokāsīšu tos. Tad sākšu mīcīt un pieliešu klāt pienu (tā foršāk). Un kartupeļu biezputra būs gatava. Es uzlikšu biezputru uz šķivja, ieskatīšos tajā un teikšu: "Salms, kā tu esi mainījies!"
Link to comment
Share on other sites

Uii nebiju pamanijis tavu pieteikumu! :)

Nu nezinu man nekādu iebildumu pret viņu nav, un nekad spēlējot ar viņu, viņš nebij darijis neko nosodāmu!

Nu xb un xk var iedod no xg nav jegas, es pat neizjutu vajadzibu no xg, bet dažreiz noder, jo tur ir jauni talanti kuri nemak normali runat,..

Nu, uz csdm tak ir adminu iztrūkums tāpēc manuprāt varētu iedot, lidz nepatiesam banam!! :)

Edited by godiE
Link to comment
Share on other sites

Zinu ka cdsma esmu ljoti reti un adminu truukums tur tieshaam ir sastopams, bet likshu jums aizdomaaties, ka atbalstat cilveeku kuram 10 gadi.. Vai tas ir praata darbs dot tiesiibas 10gadiigam puikam shaada veida tiesiibas (protams, ja vinja profila informaacija ir sarakstiita pareizi...) Vai tikai nesaaksies varianti ka vinja pusklase speelees zem vinja nicka... Beigaas izveidos baigo cherni...?

Edited: Profila informaacija tika nomainiita uzreiz peec mana posta, ja kaads apskatiisies logos - to ljoti labi redzees....

Edited by Teddy
Link to comment
Share on other sites

:D

Nu laikam gan tu nēesi īpaši pieaudzis!

ko jus satraucaties ja buus parkapumi taks man admina tiesibas atnems vai ne taa???

macho kaa paliekt ar acc?godiE ir teicis savu vardu :)

Link to comment
Share on other sites

mahmeds neaptests esi tu un tas te nav jaraxta!!!

kada sakaru tu man tagad brauc auguma,te runa ir pa acc nevis par to ka tu esi neaptests!

ipashi jau nepardzivoshu ja ari neiedos!!! :evilmad:

Link to comment
Share on other sites

kada sakaru tu man tagad brauc auguma,te runa ir pa acc nevis par to ka tu esi neaptests!

ipashi jau nepardzivoshu ja ari neiedos!!! :evilmad:

Salms piedod, bet tu pats aizej galejiibas... Kada gan varetu buut runa(runajot par tavu acc), ja tu esi neapteests, tam ir loti liela saikne ar adminu, admins nevar buut neapteests :) Neapteestu adminu shaubos vai kaadam vajag, es jau esmu daleeji neapteests, bet es vismaz nemeginu padariiit sevi par 14 gadiem vecaaku peeksnhi. Oij man buuutu 35 gadi :D Un ta kaa tu iipashi nepardziivosi, ja tev neiedos, shaubos vai iedos :D

p.s. Limbazhu piens labaaks :thumbsup:

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

:) Neapteestu adminu shaubos vai kaadam vajag, es jau esmu daleeji neapteests, bet es vismaz nemeginu padariiit sevi par 14 gadiem vecaaku peeksnhi. Oij man buuutu 35 gadi :D Un ta kaa tu iipashi nepardziivosi, ja tev neiedos, shaubos vai iedos :D

p.s. Limbazhu piens labaaks :thumbsup:

peace OFF!!!!!!!!!!!!!! :offtopic::offtopic::offtopic::offtopic:

Link to comment
Share on other sites

Godie, ir daudzi cilvēki, pret kuriem man nekas iebilstams nav, bet tāpēc jau uzreiz neiešu viņus ieteikt admina tiesībām. Un pie tam vēl, topikam attīstoties, izrādās, ka nemaz neesi tik pozitīvās domās par savu kandidātu. Tas galīgi neder.

Salms, vispirms atrodi kādu, kas patiešām tevi varētu ieteikt, nevis kādu, kas pasacīs, ka tu neesi neko sliktu izdarījis, tāpēc esi pelnījis tiesības. Ok, teorētiski jau tev ieteicējs bija, bet jēgas no tā nebija nekādas.

Bencik, tu neesi admins. Ej atpūties.

[EDIT]Ā, esi gan! Es atvainojos par nezināšānu[/EDIT]

Cerams, ka mēs visi no šī topika esam ko mācījušies un vairs šādas kļūdas nepieļausim.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...