Jump to content
GIGN Forum

Fucking Admin


pokor
 Share

Recommended Posts

budu po russki pisatj 4to bi bilo ponjatno.

kor4e igral za CT na fy_iceworld...kupil 4-5 i bombil po stenam na sharu i ubival..Tut pojavljaetsja nadpisj ot admina COLE "Kto budet streljatj 4erez steni tomu kick a potom ban" smiliez.de_2428.gif Ja prodolzhaju bombitj, tak kak sam v4era igral i videl kak admini delali tozhe samoe (pokupali 4-5 za CT ili 4-6 za T i bombili po stenam) smiliez.de_2538.gif i tut COLE BEZ PRI4INI delaet votekick i menja kickaet i avtomatom ban na 5 min. smiliez.de_2477.gif

ADMINI skazite COLE bil prav ili net ???

P.S. za takoj pespredel nado admin prava otbiratj =(( mad.gif

Edited by pokor
Link to comment
Share on other sites

apelacija vai neapelaacija, bet -manas domas- ja kartē ir iespeejams šaut caur sienu, tātad tas ir tā paredzēts, un ja tevi vairakkārtīgi novāc - protams tas i nepatīkami, bet tur jau lielais tētis COLE, un viņam jau toč tas nepatīk. Un vēl tāda priekšrocība - admin tiesības -,status negripas čakarēt,........

Kartējā sviestainā admina rīcība uz GIGN servera!

CS mnjaks

Link to comment
Share on other sites

Manupraat nekaada haljava caur sienaam tur nav paredzeta. Un ja admins neatbalsta shadu riicibu - tas ir jaarespektee vai arii jaiet aaraa no servera.

Link to comment
Share on other sites

wo wo shitaads rupeklis

mja tikai viena probleema

Suudziiba nav Valsts valodaa uzraxtiit - liidz ar to daudzkas nav saprotam, liidz ar suudziiba netiek njemta veeraa.

P.S.

Apeleeciju luudzams iesniegt pareizaa valsts valodaa, un ar konkreetaakiem faktiem, citaatiem utt

ja mak lasit,tad viss ir saprotams smiliez.de_2469.gifnaughty.gifthumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Manupraat nekaada haljava caur sienaam tur nav paredzeta. Un ja admins neatbalsta shadu riicibu - tas ir jaarespektee vai arii jaiet aaraa no servera.

smiliez.de_2125.gif

nekur ari nav teikts ,ka nedriskt shaut...

gribi teikt,ja es kadu caur kasti noshaushu,tad man ari kick vai ari pamet serveri ar labu ?

Link to comment
Share on other sites

COLE laikam nevareeja samierinaaties ar to, ka vinju noshaava caur sienu.

STULBA RIICIIBA UN VISS!!!!!! Ja nemaaki caur sienaam shaut iceworld'aa tad ljauj citiem to dariit... (es ice'aa nemaku sad.gif )

MOSH aizliedzam arii aztec'aa caur vaartiem mo4iit, ja kaads kaadam trapiis, vai veel vairaak noshaus, tad ban's uz 2000 stundaam ???? c00l ne?

Edited by Champions!
Link to comment
Share on other sites

Specjaali COlam un Oddisham!

Mos ta uzreiz sarunaat ar wormu, lai taisa ICE tikai uz pistoleem, a to veel nedo dievs kaaadam atkal netiisaam caur sienu!

Tagad, cik noprotu, saut ssai mapee caur sienu ir kika meeroga paarkaapums!

Link to comment
Share on other sites

Stumbr - sie votekiki, neko nenoziimee!

Piem - Es, kaa paraadas kaada voute uzreiz spiezzu divnieku, jo neatbalstu saadas kartes mainnas, vai veel nezinko(taapat tur parasti paraadaas - vai nomainiit uz : Dust2, vai aztez, ZB, cik ta var)!

Un varu dereet, ka puse nemaz nejeedz ko kiko ar voti, tikai piespiezzot ciparinnu viens nofraazee : "Es vienmeer par"

Link to comment
Share on other sites

Aztec un dust2 ZB jau ! ... bla bla bla

Tad iesaki kaadas labaakas kartes kuras visiem patiktu ! wink.gif

UN kas attiecas uz sho case! ir taada lieta ka var bombiit caur taam sienaam ! ja kaadam tas nepatiik taa ir vinja briiva izveele izveeleeties citu serveri, jo neviens jau giognaa NAV piesiets!

UN, protams, admins vienmeer ir jaarespektee - taa tas dziive ir ! huh.gif

Link to comment
Share on other sites

nu tad ko nemties ar iceworld ? panemiet tukshu karti bez sienaam, un bliezat cik uziet. biggrin.gif

Edited by Oddish
Link to comment
Share on other sites

hain, te visi iesaka kartes - ir pat atseviskks topiks naughty.gif

Paskaties batlee ,5 pointaa, un citos serveros tur kartes iet dazz ne dazaadas

Un tu neticeesi, vinnas pat tiek speeleetas naughty.gif

saliidzinossi ar citiem serveriem tikai gign serveris ir tas kuram pirmaas vietas iennem d2 un aztec,

Tikai gignaa peec katras otraas kartes ielien kaads admins un uzreiz mocii voti uz d2 - (kaa notiek voutossana - sk.augstaak)

Link to comment
Share on other sites

tad kaa var izskaidrot to ka vinju izkikoja ar votekcick paliidziibu JEBSHU lielaakajai daljai servera apmekleetaaju tas bija pieriebies , ja taa ir stulba riiciiba tikai no vinja viena puses

mad.gif ar to votekick jau ir taa: tu doma,ka vairak ,kaa 1/2 speletaju vispar zinaja par ko vinu kick ? vnk spiez 1 ar domu sanem bljee... sad.gifsad.gifdry.gif

Edited by kill_me
Link to comment
Share on other sites

nja, pokor man jau liekas ka COLE nebija taisniiba. Tas ka vinju noshauj ir vinja probleemas. Mani jau arii pabombiija caur sienu, bet es ar 5-1 devu atpakalj. Viena lieta ir izmantot kartes exploitus un otra - vienkaarshi shaut caur sienu... tad jau admini visaas kartees taa vareetu izdomaat.

Jaa ok admins jaarespektee, bet nu tak nevajag pakljauties visam kas tiek teikts, ja var atrast attieciigu argumentaaciju.

shitas prikols galiigi neder. Ja atkaartosies tad naaksies riikoties drastiskaak.

un pietiks vienreiz dirst par karteem - tam ir atsevishkja foruma sadalja...

Link to comment
Share on other sites

Guest COLE briivdienaas

Nu varbuut kaadam ir fun`s staaveet respaa un vaaleet "na sharu"...

Macho, es vinju nekikoju un nebanoju, ja njem veeraa to, ka taa bija balsoshana, un spriezhot peec rezultaata, ne man vienam nepatika pokor speeles stils. So, vinjsh tika izkikots peec tautas veelmeem, ne manas iegribas deelj...

Any action needed?

Link to comment
Share on other sites

tad ta briinums. Logjiski ka visi gribeeja vinju kikot jo vinsh jau visus shaava nost. Kuram ta patiik slikti stati. Playera kiks peec tautas veelmeem gadiijumaa ja pleijerim ir labi stati sux.

bez tam tev nebija nekaada pamata likt kiku. Pokors nekaadus 'likumus' nepaarkaapa. Tas ka nepatiik iisti neder kaa kika iemesls...

Link to comment
Share on other sites

ok cik saprotu actions shai sakara netiks taisits nekads... paspeleshu pa reizei ar kadiem kreisajiem nikiem gignaa... bet nu ja mani nobanos (lai dievs stav klaat), tad actions toch buus, un pie tam kaads !!! evil6.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest pokor @ club

Ja napisal COLE 4to budu prodolzhatj streljatj po stenam tak kak eto ne zapresheno ,a on mne otvetil "NO JA MOGU ZABANITJ TEBJA ZA ETO"

JA dumaju adminov nado bratj s krepkimi nervami !!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...