Jump to content
GIGN Forum

Iceworld


Outlawz
 Share

Recommended Posts

vienmeer, cik atceros, iceworld ir bijusi vairaak vai mazaak (man personiigi mazaak, bet taa jau ir mana probleema) jautra karte. tachu jautriiba samazinaas liidz 0, ja preteejaa komandaa speelee speeleetaajs zem nika cepuk (zinaams visiem, jau kaadu laiku speelee gignaa), kursh skraida apkaart ar 5-1 (m249) un shauj caur sienaam. preciizaak, shauj pa taisno no respawna, pashaa raunda saakumaa. kaadu laiku pabesiijos, saku spiidijam, ka "cepuk shauj caur sienu". spiidijs atbildeeja (spiidij vari mani izlabot protams) kaut ko aptuveni "on svoj" un peec tam "v iceworld eto vozmozhno". nu ok, esmu taads kekss, kas veel nav izurbies visiem tips&tricks csaa cauri taa ka es nezinu kaa to var. nu tad es tagad paluugshu padaliities zinoshaakajiem speeleetaajiem ar info par attieciigo iespeeju iceworldaa shaut caur sienaam.

Link to comment
Share on other sites

Otraa rindaa staavot man ir gruuti iedomaaties kaa vareetu kaadu atvaakt caur sienu shaujot, iznjemot piem. divus kexus, kas raunda saakumaa varetu staaveet tuvaak centram (tas pats attiecas arii uz pirmajaa rindaa malaa staavoshajiem). es parasti peec izjuutas shauju jebkuraa no poziicijaam, vieniigais man nav zinaams cik liela lozhu caurlaidiiba ir katraa no bloku vietaam. Domaaju karti atliktu apskatiit no augshas un uzreiz buutu skaidrs kuraa punktaa tieshi raunda saakumaa ir jaashauj.

Link to comment
Share on other sites

ai noskatijos demo, ideali kex vienkarshi shaava 18.gif tiesham labs, bus pasham jaizmegina... vinsh vienkarshi visu laiku pa stuuri mochiija un tur naturali visu laiku kads staveja... neko speciali neaimoja vinsh, vienkarshi 3 aptveres izladeja pa stuuri 4.gif

Link to comment
Share on other sites

ehh, shitas ir sen izrunaats vienaa citaa topikaa...

ja tu esi vinneetaaju komandaa un pretinieki gandriiz neviens nekad nemeegjina rushot, gandriiz vienmeer kaadu novaaksi, ja vienkaarshi vizuaali izteelosies, kur ir pretinieku sienas vidus un, tupeedams pie savas malas videejaas ejas stuura (lai tevi no vidus nevar pamaniit) vienkaarshi laadeesi pa preteejo stuuri. taapat arii no otraas rindas saana spawnpointa pie vidus ejas (pie steyr aug vai sig commando) piedzimstot ar awp var pashaa raunda saakumaa novaakt sev simetriski preteejo staaveetaaju ar HS.... shitie prikoli jau ir ljoti veci happy.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest Pinky

Nu labi pienemsim ka var saut caur sienaam, bet ar 1 lodi caur sienu ar 5.1 nav kaut kaa reaali, nemot veeraa ka saujot caur sienaam dmg. samazinaas. dry.gif

Link to comment
Share on other sites

Ar awp var ar vienu lodi iceworldaa caur abaam sienaam cool2.gif

aga man pat taads joks ir sanaacis un galvenais kad tas notika speleejot 1 vs 1 smile.gif

gluzhi netiishaam piespiedas fire poga un tik pat netishaam awp raidiitais svins trapiija pretiniekam galvaa. 4iiterskijs gaajiens wink.gif

Link to comment
Share on other sites

o jaa

man ir demka kur gign serverii caur sienu mochiju , zheel ka nevaru ielikt

tas taakaa offtopic

kapeec aizliegt cilveekam shaut cauri sienai ja vinjsh zin kur shaut ...

tad jau arii vareetu aizliegt mest granaatas , pirkt brunjas ( jo redz kaadam ar pirmo lodi neizdodas noshaut galvaa ...)

kaa krieviski saka nesci , pacieties ...

Link to comment
Share on other sites

hhheeee khee buus man arii tas prikolzz jaapameegjina laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...