Jump to content
GIGN Forum

Meklēju Sakarīgus Večus


Recommended Posts

Okiiiiiii s'aksim ar iemesliem...

1.) Faktiski visi kas ir tik veci lai uztaisiitu serveri maak arii anglju valodu, tapeec varees izlasiit visu ariii Angliski (Anglu valodu maaca no 1. klases)

2.) Latvijaa nav tik daudz skripteru kas taisiitu visaadus pluginus, tapeec arii tie jums nebuus (labaakajaa gadijumaa kaadi 4 puszagti plugini)

3.) visas probleemas kas rodas saistiibaa ar amxmodx ir 101 reizi apspriestas amxmodx forumos, un atbilde ir viegli atrodama, un njemot veeraa info ko sniedzi punktaa Nr.1 lielaakaa dalja spees visu izlasiit....

Taatad secinaajums:

Jums nebuus ko piedaavaat lietotajiem... varbuut kaads pilniigi apdaliits cirvis 1 reizi gadaa uzdos 1 pilniigi debiilu jautaajumu un tas ary viss...

whoila 3x iemesli kapeec tavam mazajam projektinjam nav reaalas nakotnes

Link to comment
Share on other sites

1.) 20% servera taisiitaaji anglju valodu nezin! te puse veel jautaa kaa uztaisiit serveri! un shaubos ka kaads vsp ir lasiijis anglju pamaaciibu ka uztaisiit serveri.

2.) pirms 2viem gadiem arii nebija mapperi!!! Ar pamaaciibam LAT VAl piesaistiija tik daudz mapperus - kur6 servera taisiitaajs nav gribeejis pats uztaisit savus pluginus??? Pagaidam latvija nav iipashi daudz skripteru, bet kad saaks rakastiit pamaaciibas lat val - un buus Forums latvieshu val. - paraadiisies cilveeki kas gribes iemaaciities pluginus taisit. Es ar taisu pluginus - un nekaadus puszagtus. Paziistu paaris cilveekus kas ar taisa un neviens nezog!

3.) Shaubos ka daudzi maak angliski - nu bi6ku, bet ne daudz - lasot latvieshu forumu vinjiem nevajadzees piepuulet smadzenes domaajot ko tas vaards noziimee.\

EDIT: Anglju valodu maaca no 3. kl.

Edited by shine
Link to comment
Share on other sites

veciit tu laikam neseko liidzi izgliitiibas reformaam... Ange\leni 50% skolu maaca no 1.klases... protams mo6 jums Paakiem tur 4uhnjaa nemaaca, jo nav jau veerts maaciit citu valodu cilveekam kas visu muuzu raksies pa zemi...

P.S

Anglu valodu maaca pat beernudaarzaa... mana drauga siikais bratans kuram kkadi 4 gadi jau maak nodirst katru 2. cilveeku kas pa ielu iet skaidraa anglju valodaa...

Turpmaak pirms raksti shitadas mulkjiibas paarbaudi vai tev ir taisniiba...

Link to comment
Share on other sites

Bļē tu ar savu 1klasi vari iet kārties moška tev kaut kādam uber gēnijam tur māca no 1klases

Vispār angļu valodu sāku mācīties no 7klases un tāpat neko viņi neiemācija pēc 3gadiem aizbraucu uz angliju tur 3menešu laika iemācijos kādas 3reiz vairāk nekā te 3gadu laikā

Link to comment
Share on other sites

Ideja pavisam vienkārša - Praktiski viss tas pats kas AmxModX.Org - Tikai ar 2 atsķirībām:

+ Ar NON-Steam Supportu

+ Tiem kas ne pārāk labi saprot angliski - Visa informācija & Stuff Skaidrā saprotamā Latviešu Valodā...

Tātad - Kādi ir sakarīgi veči ?

Nu Sakarīgi AMX Jomā un kā Modi forumā. Tātad ir jājēdz kas ir amx, ko viņš ēd, jāprot lasīt .SMA failus, debagot plaginus....pff...vienkāršāk tā teikt - Ir jājēdz vairāk kā plika AMX Uzstādīšana.

Es personīgi darbotos pa Linux tēmu, tas nozīmē ka vēl kādi 2 būtu vajadzīgi kas jēdz linuxi - Un kādi 2-3 kas jēdz to pašu windouzē ( nu prakstiski vismaz plaginiem atšķirības nav, bet mana fantāzija izdomāja vienkārši iedalīt )

So - Es domāju ka ja kādam ir interese vai gribas vienkārši ko vairāk uzzināt ( - tad var mierīgi man PM rakstīt - Un tad arī kaut ko jau sarunāsim....

P.S. ja manīsu sigos .oo.lv Projektu reklāmas vienkārši ignorēšu saņemtos PM

Tu visu gribi, bet neko nedari. Tad tev bija doma izveidot dizainu community, kas veidotu dizainus etc.. Tad vēl kaut ko, vienvārd sakot , tu pats nezini ko gribi!!!

Link to comment
Share on other sites

Pac es no amx normali daudz saprotu vismaz srveri 1 min varu uztaisit :khehehe:

1)Bte pa temu man si ideja loti patik un ja varu ka paliudzet busu gatavs

2)Shine teica pareizi ka mapes saka taisit ta pa istam kos uyztaisija LV pamacibu

3) 1 sapni jau istenoju uztaisot savu 1 mapi :khehehe: bet gribetu arti istenot sapni uztaisit 1 pluginu

P.s busu gatavs palidzet ja vajadzes dariosu ko varesu :)

P.s.s Sij idejai ir jatop gatavai :khehehe::khehehe:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...