Jump to content
GIGN Forum

Meklēju Sakarīgus Večus


Recommended Posts

Nu tad tā - Meklēju kādus 4-5 sakarīgus cilvēkus, kuri būtu gatavi piedalīties/iesaistīties AMX Mod X Supporta peidžā.

Ideja pavisam vienkārša - Praktiski viss tas pats kas AmxModX.Org - Tikai ar 2 atsķirībām:

+ Ar NON-Steam Supportu

+ Tiem kas ne pārāk labi saprot angliski - Visa informācija & Stuff Skaidrā saprotamā Latviešu Valodā...

Tātad - Kādi ir sakarīgi veči ?

Nu Sakarīgi AMX Jomā un kā Modi forumā. Tātad ir jājēdz kas ir amx, ko viņš ēd, jāprot lasīt .SMA failus, debagot plaginus....pff...vienkāršāk tā teikt - Ir jājēdz vairāk kā plika AMX Uzstādīšana.

Es personīgi darbotos pa Linux tēmu, tas nozīmē ka vēl kādi 2 būtu vajadzīgi kas jēdz linuxi - Un kādi 2-3 kas jēdz to pašu windouzē ( nu prakstiski vismaz plaginiem atšķirības nav, bet mana fantāzija izdomāja vienkārši iedalīt )

So - Es domāju ka ja kādam ir interese vai gribas vienkārši ko vairāk uzzināt ( - tad var mierīgi man PM rakstīt - Un tad arī kaut ko jau sarunāsim....

P.S. ja manīsu sigos .oo.lv Projektu reklāmas vienkārši ignorēšu saņemtos PM

Link to comment
Share on other sites

Nu tad paskaidro...

1.) Tevi atbalsta amxmodx komanda, vai tu vienkarshi shito izdomaji un tagad bez jez jebkada atbalsta un atlaujaam no amxmodx projekta saaksi izmantot vinju nosaukumu un logo ?

2.) Tev tieshaam liekas pareizi ka viss buus latviski pat njemot veeraa ka vairums cs speeleetaju ir Urlaki un vispaar puse valsts iedziivotaaju ir smirdygie krievelji ?

P.S nesen jau bija shaada veda projektinsh tikai kkadiem korejieshiem, taka amxmodx vinjus neatbalstija tad webs peec laika vnk izkuupeeja gaisaa... Ja nemaldos posts kuraa vinji bija nostu4iiti veel ir atrodams amxmodx forumos....

Edited by Lecter
Link to comment
Share on other sites

1.) Tevi atbalsta amxmodx komanda, vai tu vienkarshi shito izdomaji un tagad bez jez jebkada atbalsta un atlaujaam no amxmodx projekta saaksi izmantot vinju nosaukumu un logo ?

2.) Tev tieshaam liekas pareizi ka viss buus latviski pat njemot veeraa ka vairums cs speeleetaju ir Urlaki un vispaar puse valsts iedziivotaaju ir smirdygie krievelji ?

P.S nesen jau bija shaada veda projektinsh tikai kkadiem korejieshiem, taka amxmodx vinjus neatbalstija tad webs peec laika vnk izkuupeeja gaisaa... Ja nemaldos posts kuraa vinji bija nostu4iiti veel ir atrodams amxmodx forumos....

Taisnību sakot par prasīšanu atbalstu AmxModx'am es nemaz nebiju piedomājis... Hmm. Kaut arī - Pēc idejas - Es jau varu šo atbalsta grupu veidot - bez viņu atļaujas, ja lapā atrodas vārds "unofficial" - So... Nezinu - vēl jāpiedomā pie tādas lietas, bet sava taisnība tev ir. Tu liki man padomāt, vai tik tiešām te reāli kaut kas sanāks...johaidī - un tagad arī būs jāpadomā ... :violent:

Link to comment
Share on other sites

pieliekot vaardu unofficial tapat tu legaali nedriikstesi izmantot lapai vinju nosaukumu, jo amxmodx ir vinju "trademark" repekt'ivi ja vi'ni tev nav devu'si at'lauju veidot 's'adu "support" saitu, pat latvijas meerogaa, tu vi'nu nosaukumu nevari likumiigi izmantot. protams tad var tik pat labi izmantot amxmodx2 :D bet iesaku padomaat par aprunaashanos ar amxmodx administraaciju

Link to comment
Share on other sites

ieteiktu izdomaat kaut ko orgjinaalaago par AMXMODX... Bet pashu saitu par AMXX... domaaju latvija ir diezgan daudzi kas grib iemaaciities veidot pluginus - un grib pamaaciit n00bus XD domaaju es piedaliishos

Edited by shine
Link to comment
Share on other sites

:D bet iesaku padomaat par aprunaashanos ar amxmodx administraaciju

Nu ja nesanāks tad man būs AMX Support ( AMX nav AMX , bet ir Amx Mod un ir Amx Mod X - Bet pliks amx nav nekāds trademarks - So - Man neko par to nevar piešūt ) - Vai arī otrs variants būtu AMX Mod Y :khehehe:

Lab - Šodien jāraksta vēstulīte Amx Mod X Administrācijai...

Link to comment
Share on other sites

:D jo t'a ir veidota uz amxmodx b'azes... san'ak ka tev javeido pasham sava programmatuura rakstot savu kodu....

Ej kārties :D

Man būs w4r3z0tz amx :devil:

P.S. Tikko aizrakstīju tādu pagarāku vēstulīti viņiem. Drīz redzēs ko atrakstīs...turam....ēm īkšķus... :khehehe:

Edit: Tikko dabūju atļauju :) - Viss Notiek un aidā!

Edited by nTw
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...