Jump to content
GIGN Forum

[pamacība]themes


Recommended Posts

Hmmm.... atgrieziisimies pie mana ieprieksheja teksta, kura ja nemaldos 2. punkts bija ka neko jeedziigu atbildet nevaresi un ko tu atbildeeji ? Pilnigi bezjeedziigs meginajums mani aizvainot.

1.) mani aizvainot vai iebiedet neizdosies, neesmu tads cilveks...

2.) Ar tik prastiem tekstiem kur 101 reizi atkarto vieniigo vardu ko zini nav jega pat bazties virsu citiem

3.) Par S P O X X X pat nerunasim vinsh var aprakstiit tikai savus planus, kurus velas piepildit izmantojot par upuri savu maati (nabaga maate) njaa... secinajumus var izdariit, kautgan vards "secinajumi" jums aprobezotajiem pajolinjiem noteikti neko neizsaka, vis ticamak pat nevari tadu vardu izrunat...

Tas taka viss...

P.S

Mobst3r, ja ieraudziishu tava web kaut vienu no manam vai Gest3r pamacibam shoreiz nohakoshu ne tikai tavu web bet uz laiku paliksi arii bez Interneta savienojuma (nav jau gruuti uzzinat tavu Ip, un noskanet atvertos portus)

P.S (2)

mobst3r tu esi zilais... visu laiku domaa kaa kadu izdrazt, un vienmer tas ko tu gribi izdrazt ir dzeks.... nu laikam jau tas ir saprotams... tadam atbaido6am lopinjam jau neviena normala meitene virsu neskatisies... Nelaimiigais, homoseksualais zhiidu mesls... tadus ka tevi (zilos) visus gazeskameras samest vajadzetu, tadi pretygi pedinji maitaa nakoshas paaudzes... Noteikti esi viens no tiem zilajiem kas tajs suuda gajienos piedalas...

Edited by Lecter
Link to comment
Share on other sites

godiE Lecter davai davai nohako lielais hakotajs vienigais ko tu vari izdarit tas ir iedot gesteram atsukat

:superlol: godiE tu cuukpissej izsnauc dirsu vienigais a ja ne iedosu tew krilogramu balto kienieti iepist smadzens un norautk jas :D un pec tam varetu tewi palaist briviba ja gesters tew neielidis dirsa ar gesteru un pec tam zinat ko nosaujieties pretigie vai pargriez sev venas naglka debili atpalikusasi zatlers

tu zinko tu sukasi zatleram un pec tam es tewi sitisu ar steku lai tu saprastu to ka nebija jega gesteram atsukat

LOHSLOHSLOHSLOHSLOHSLOHSLOHSLOHSLOHSLOHSLOHSLOHSLOHSLOHSLOHSLOHSLOHSLOHSLOHSLOHSLOH

Gesters Lecters godiE LOHI

Link to comment
Share on other sites

teicu ta4 ka tu esi neaptests.... pat pieturzimes nejedz ievietot teikumos... nabaga, nabaga pajolinsh...

labak pat neraksti, savadak katru reizi dod mums vairak un vairak iemeslus par tevi pasmieties... tu ta4 katra jaunaja posta pats sevi pazemo, izradot savas nieciigas prata spejas...

P.S

S P O X X X, tev smiekli nak par mums dazhiem, bet man ta liekas ka visiem kas ir registreti saja foruma nak smiekli par tavu "PRo" stulbumu....

Edited by Lecter
Link to comment
Share on other sites

Njā tev gan ir liels vārdu krājums....

Nu neiešu es ar tevi te kasīties GUDRINIEK!!!

Nēesmu tik zemu kritis!!!

Man liekas ka jūs te vārnas rīsiet, ja ne banus :khehehe: kad kāds papa izlasīs, bet tās jau būs jūsu problēmas!!!

:superlol:

:ban:

Edited by godiE
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...