Jump to content
GIGN Forum

Ninja Rope..


Recommended Posts

Nu kr4 es novilku to rope pluginu uzliku serverim viss aizgaaja ,bet man ir viena probleema ar rope pievilkshanos.. nu kaadu labu laiku atpakalj biju spelejis vienaa serveri un tur arii bija Rope.. tur vareeja pievilkties ar ("E" + iebindotaa poga) un bija norm speed norm pievilkshanaas u.t.t ,bet manaa serverii nevar pievilkties ar E pogu.. nu kr4 kkaada suudiga pievilkshanas nekada speeeda ,nekaa.. mekeleju google visur citur neko nevareeju atrast , domaaju te kaads zin un varees paliidzeet!

Link to comment
Share on other sites

:D :D :D lool atver sma failu un pamekle kaut ka bija rope speed vai kaut ka ta un izlabo uz kadu gribi un tad nokompile ja vel nepielec pasaki ieliksu!

Nepieleca ,ieliec...

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif lool atver sma failu un pamekle kaut ka bija rope speed vai kaut ka ta un izlabo uz kadu gribi un tad nokompile ja vel![/color] nepielec pasaki ieliksu

tad ieliec ludzu!!

Link to comment
Share on other sites

dumjie boti :D

es arī spēlēju kkādā serverī, ja nemaldos cs2.zb.lv, tur arī ar E pievilkās, bet tur bija jobani tas, ka lai izšautu rope spied F, un lai pievilktos - E. tā diezgan jobani...

bet cik zinu tajā .sma failā ir gan kkas par speed... šito joku es ar vienrais gribēju, bet man bija slinkums :)

Link to comment
Share on other sites

:D:D:D:D:D ??

zin, man liekas vinš par tiem 3LS tikai pajokoja :D nu bet ninja rope nav tas plugins, kur ir tas E ,vienīgais to var tur caur to .sma nomainīt, bet tā tas bija cits plugins, kur tas rope ātrums bija lielāks...

Link to comment
Share on other sites

Ninja Rope <--- SMIRD!

Apraksts: Rope (tālāk tekstā R), ir stūlbs plugins, kas arī nedaudz drāž serveri! Viņš ir stūlbs, jo ar viņu nevar pievilkties, a tu esi daunis :lohs: ja saki, ka biji citā serverī un varēja ātri un labi pievilkties!

Loh, tas ir SH moda SPIDERMAN :superlol: jo Rope nevar uztaisīt, lai ar viņu varētu NORMĀLI pievilkties!

--------

Bļa nesaprotu vispār, kāpēc te ir jāpalīdz tādiem sīkiem lohiem kā TU? Bļa es saprastu, varētu runāt pa Pluginu skriptošanu, AmxModX, MYSQL u.t.t :pizdiblee:

A te lien kaut kādi sīki biksēskakātāji un prasa: "Kā man izkikot spēlētāju no servera?"

Bļa vajadzētu uztaisīt GIGN.LV foruma sadaļu DAUŅU SADAĻA, kur varētu mest visus šos te debīlos topikus...

Link to comment
Share on other sites

Ninja Rope <--- SMIRD!

Apraksts: Rope (tālāk tekstā R), ir stūlbs plugins, kas arī nedaudz drāž serveri! Viņš ir stūlbs, jo ar viņu nevar pievilkties, a tu esi daunis smiliez.de_2428.gif ja saki, ka biji citā serverī un varēja ātri un labi pievilkties!

Loh, tas ir SH moda SPIDERMAN smiliez.de_2125.gif jo Rope nevar uztaisīt, lai ar viņu varētu NORMĀLI pievilkties!

--------

Bļa nesaprotu vispār, kāpēc te ir jāpalīdz tādiem sīkiem lohiem kā TU? Bļa es saprastu, varētu runāt pa Pluginu skriptošanu, AmxModX, MYSQL u.t.t fist.gif

A te lien kaut kādi sīki biksēskakātāji un prasa: "Kā man izkikot spēlētāju no servera?"

Bļa vajadzētu uztaisīt GIGN.LV foruma sadaļu DAUŅU SADAĻA, kur varētu mest visus šos te debīlos topikus...

bet es uzliku rope !! vis itka salik bet pec kkadam 30 min es vinu nonemu!! varbut kads zin kadu realu pluginu??

Link to comment
Share on other sites

#define HOLD_T 8.0
#define ROPE_DELAY 0.5
#define TE_BEAMENTPOINT 1
#define TE_KILLBEAM 99
#define DELTA_T 0.1        // seconds
#define BEAMLIFE 100        // deciseconds
#define MOVEACCELERATION 150    // units per second^2
#define REELSPEED 200        // units per second

shajaas rindaas jau ta4u nevareetu buut atbilde uz juusu jautaajumu ?

Link to comment
Share on other sites

:D nu bet ninja rope nav tas plugins, kur ir tas E ,vienīgais to var tur caur to .sma nomainīt, bet tā tas bija cits plugins, kur tas rope ātrums bija lielāks...

nop es nejokoju.. :D ja kadam vajag ninja ropi, kuru es parveidoju ta, lai ar E pievelkas PM man.. :D

tads plugins bija uz MPE war3 servera, varbut kads tadu pazist.. XD

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...