Jump to content
GIGN Forum

Cs,gign Server Proofs


Recommended Posts

Sveicinati, man ie paris iemesli kape es varetu dabut adm. tiesibas!

1. Tas ir klansw 3eKu ir biezhi online un parsvara ar noslieci uz norm mapam tas ir de_ ......

2.Esu izlasijis jusu noktei8kumus esmu ar mieru tos pienemt, bet nu jas kas neliecit banu =)

Es netaisos spamot, ne lugties vienkarshi gaidu jusu atbildi!

Es esmu no klana 3eKu un speleju ar niku Bloody.

Man viens no jusu adminiem teica, kam man ir visas iespejas dabut admin tisibas tikai tapec, ka musu klans ir 2 vieta pec ranka un esam tik biezhi online!

Paldies par atsaucibu !!!

Link to comment
Share on other sites

cik esmu redzeejis tieshaam spelee labi..... wink.gif

No manis REC, bet tikai pieraksti kaadas tiesiibas veelies, jo "mees" nezinaam par kadam toesibaam iet runa! thumbsup.gif

Речь Шла о провах админа хатяб на воте... ато зайдёш на сервер нет неодного админа а мап такая отстойная што приходится ити на другой сервер :/

Link to comment
Share on other sites

Речь Шла о провах админа хатяб на воте... ато зайдёш на сервер нет неодного админа а мап такая отстойная што приходится ити на другой сервер :/

NU KAMOOON - kaadas veel faking suudziibas par to ka nav neviena admina. Bljedj - kad es paskatos tur admini ir kaa minimums 5. Tas ka kaads ieiet 4 no riita un tur nav adminu nevienu neuztrauc....

9 admini reizee speelee - tas ir normaali? blink.gif

Link to comment
Share on other sites

klans 3eKu! huh.gif

No offences, bet juus vareetu paseesties taalaak viens no otra PC kad speeleejat un speeleet vienaa komandaa, lai nebuutu tie shitainie gadiijumu ar monitoringu !!!

varat pat neteikt ka mees nee, vai, kas tu galiigi! citi cilveeki nav tupi ! thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

klans 3eKu! huh.gif

No offences, bet juus vareetu paseesties taalaak viens no otra PC kad speeleejat un speeleet vienaa komandaa, lai nebuutu tie shitainie gadiijumu ar monitoringu !!!

varat pat neteikt ka mees nee, vai, kas tu galiigi! citi cilveeki nav tupi ! thumbsup.gif

Man arii dazreiz ir licies, ka vini monitoree.....

unsure.gif

Link to comment
Share on other sites

es visu laiku peetu IP un ljoti biezhi ir taadi kas seezh klubos, u ljoti iespeejams blakus ! unsure.gif

Link to comment
Share on other sites

Mees ar Liquido, jeb tagadinn Laginmeitu ar biezzi redzam juus speeleejam, un lloti iepatikaas juusu speele, tb vienreiz!

Ja nemaldos bij DE_aztec - ja nemaldos bijaat pie teriem un ja nemaldos tev skaitlli uz tablo bij 43-3. OK vis jau buutu labi tikai ieejot spectatoros palika lloti intresanti....

Kaa ar AWP SKRIENOT no vartiem liidz bumbas vietai, ne reizi apstaajoties var traapiit 5ciem CT tiessi starp aciim - Intresanti.

Cik aceros toreiz tavs koments par saadu izgaajienu bij: " a eta SKIL u nas takoj "

Ok ja jums taads skils, tad cepuri nost - juus tiesaam esat pelniijussi tiesiibas

Link to comment
Share on other sites

Dj_erix ir tada lieta ka pruha =]

Macho tur jau taa lieta ka mes spelejam parsvara pa nakti, tikai Jagger pa dienu reizem, tas ir tapec ka mums pa dienu ir loti suudigs i-nets! Un pa nakti vinsh paliekt normalaks. ja tu zini kas ir cs loss uz net_graph, tad varu pateiks ka pa dienu mus vinsh turas 10-20. Un tas nozime neumerinie lagi. Ja es neapstridu ka pa dienu ir daudz adminu online un vakaros, bet ap pulkst. 3-5 visi admini pazud un ko tad darit, kad iet mapas kaa ice,pool_day u.t.t Neciehu es tadas un tad arii sak cilveki no servera pazust!

Hainy!

Ja tu verigak paskatitos tad redzetu, kad mes ejam vienaa komanda un kads tur monitoring var sanakt? Ja visu laiku stav "fisrt mode" un tas ja pasaka kur tevi novaca tas vairs nav monitoring! taks shto sorry !!! violent1.gif

Link to comment
Share on other sites

Ah nepuut piiliites, labi ? Karte bija de_inferno, bija palicis viens teriks un kaadi 4 ct. Teriks nolika c4, un ieseedaas tur pat blakus aiz kastes, nepagaaja ilgs laiks kad nau4ite igratj atnaaca uz spotu, noteemeeja uz vienu kasti, pif paf caur kasti hs un atmiineeja c4 sad.gif

Da ja tas arii bija SKILLS, tad shaujiet mani nost zaban.gif

Link to comment
Share on other sites

Ir ir taads skils!

Tikai jaaizbola labi acis cita monitoraa un uz priekshu!

Shitie skillainie labi saozh, kas seezh aiz kasteem, ja otraa komandaa ir kaads no vinju klana, bet ja nav, tad njipovizlo un vinju noshaava!

Link to comment
Share on other sites

hainy, un citas adminus, nesaprotu, ja jus esat parliecinatas, ka kads no speletajiem chito (a monitornig = cheating), kapec jus nesodijat vinju?

tadiem speletajem deretu bans uz 30 min.

a tagad nevajak stastit, ka kads kadreiz monitoro

tas it IMHO, protams

par to tiesibam, to 3eku izskatas par sapratigiem puisiem, un ja vinjam vote tiesibas vajag tikaj no 2 nakti lidz 10 no rita, tad varam lidz pirmaj sudzibai iedot biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

šaubos, vai ir vērts dot kādas tiesības spēlētājiem, par kuriem jau tagad pienāk sudzības no citiem adminiem dry.gif - tātad ne bez sava iemesla. nafig adminus, kuri nevienam īpaši nepatīk/daudzi viņus uzskata par aizdomīgiem mad.gif ?

Link to comment
Share on other sites

Дааа так вас послушат в клане зеки все кончиние читера и мониторсчики...ето просто смешно...и ето иза того што ми играем с одного салона?! но если ви невидити ми всегда в одной команде все! smiliez.de_2477.gif спиди спосибо... за поддержку...

Link to comment
Share on other sites

hainy, un citas adminus, nesaprotu, ja jus esat parliecinatas, ka kads no speletajiem chito (a monitornig = cheating), kapec jus nesodijat vinju?

tadiem speletajem deretu bans uz 30 min.

a tagad nevajak stastit, ka kads kadreiz monitoro

tas it IMHO, protams

par to tiesibam, to 3eku izskatas par sapratigiem puisiem, un ja vinjam vote tiesibas vajag tikaj no 2 nakti lidz 10 no rita, tad varam lidz pirmaj sudzibai iedot biggrin.gif

Спиди нас ето вполне устроелоби rolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

Lirels un visi parejie!!! Kad, mes spelejam jums nav iebildumi, a vot tagad sakas aizspriedumi..... Un kada sakara ...... monitorit...., kads monitor, ja mes esam viena komanda un tur monitor nesanak! Tad jau sanak, kad pat turniros nevar sedet blakus smiliez.de_2477.gif Mums monitor nav vajadzigs, bet jums iz vajadziga palidziba pie artsa, jo jus isti neredzat. Ko tad man teikt, kad uz servaka ienak Dame,Kai. Un iznes visu pretinieku komandu! A,kas tas ir ?!? [sKILL] Ko jus par vinjiem nezhelojaties? Tas ir tapec, ka vinjiem jau ir admin tiesibas! violent1.gif

Link to comment
Share on other sites

Tas ir tapec, ka vinjiem jau ir admin tiesibas!

tas, ka vinjiem ir admin tiesiibas nav pamats, lai par vinjiem (ne)zheelotos

vinji ir vnk labi playeri, kurus daudzi arii paziist

zheel, bet tiesiibas netiks pieshkjirtas (vismaz uz doto briidi) bye2.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...