Jump to content
GIGN Forum

X7a4tech


WMP
 Share

Recommended Posts

Tak mana veca Logitech G5 nojudzas ( iekrita udeni ! ) nopirku tatad X7 A4tech! CSS normali iet, bet GTA SA-SAMP un 1.6 kautka gruti saut!! mos pasakat 1,6 istu config un ka tur mouse setiingi jaliek! :)

Link to comment
Share on other sites

cs1.6 vajadzētu būt tam pašam kas uz css - pamēģini komandu ko sauc par "sensitivity" :khehehe:

P.S. Kā tev pie datora sēžot pelīte var ūdenī iekrist :D - To es tiešām gribu redzēt. paņem vecu pelīti nofilmē priekš manis :lolza:

Link to comment
Share on other sites

:khehehe:

P.S. Kā tev pie datora sēžot pelīte var ūdenī iekrist :D - To es tiešām gribu redzēt. paņem vecu pelīti nofilmē priekš manis :lolza:

hmm... es vinu no drauga nesu leja, tur bija udens bloda majas uz gridas un paslideju iekrita! :) sens meginaju nesanaca :( pasaki cfg prieksh 1,6 :)

Link to comment
Share on other sites

WMP, man tads jautajums? Kura klase tu ej, jo pets taviem teikumiem neko nevar saprast......

Link to comment
Share on other sites

pets taviem teikumiem neko nevar saprast......

Jaa, tu arii esi forshs. :thumbsup:

Par teemu - nekaadi konfigi tev tur iipashi nepaliidzees. Vispaar peec manaam domaam vislabaakais konfigs ir defaultais konfigs. Atrodi aptuveno sensu, kaads tev der un paareejais jau ir laika jautaajums. Pie katras jaunas lietas ir jaapierod, tur arii ir taa probleema. Kad es, noseedeedams ar savu veco kraamu 4 gadus, beidzot nomainiiju peli, tad pirmo laiku pat iisti uz ikonaam nevareeju traapiit, nemaz nerunaajot par cs. Taa ka buus labi, treneejies. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

ne vaina ir cs un gta!! css es rubiju normali, bet 1,6 taka tiko ieraudzijis 1,6 un spele(pat sliktak)!!! nevaru nekur trapit.. sens ir taka ieprieksh... tip kad velku uz leju ir uz leju.. nezinu kas par problemu! :(

Edited by WMP
Link to comment
Share on other sites

:(

Nevar speeleet veel sliktaak par to, kas tikko ieraudziijis CS. Un veel es nesapratu tavu domu par 'kad velku uz leju ir uz leju'. Vai tad agraak bija taa, ka kad vilki uz leju bija uz augshu? :D Eniivei, tas viss ir taapat kaa tikt pie jaunas mashiinas - pirmos briizhus buus jociigi un nevareesi pierast. Tas pats ir ar tavu jauno peli, samierinies un centies pierast! :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...