Jump to content
GIGN Forum

Cs 1.6 Aizsardziiba


Recommended Posts

Lieta taadaa, ka man tagad uzbruuk ar DoS uzbrukumiem uz 27005 (vai arii kaads tur bija ports ar kuru es konekteejos pie sava servera). Pasham serverim viss ir normaali, visiem speeleetaajiem ir normaals pings. Bet man ir no 50-1500! Kaa var aizsargaaties no taada uzbrukuma? Cik esmu lasiijis vajag pareizu swds.dll (2,01MB un man taads ir) un pareizi nokonfigureetu server.cfg un parametriem, kad palaiz serveri konsoles rezhiimaa? Vai kaads nevar uzrakstiit shitaas lietas? Kaadu firewall izmantot pret shitiem DoS uzbrukumiem? Windows firewal neko nedod (vismaz es nemaaku nokonfigureet). Es nokachaaju Ethereal un kaa no shiis programmas var noteikt, ka shii IP adrese veic DoS uzbrukumu?

Link to comment
Share on other sites

Un vai ir iespeejams, ka taadi gljuki saakas kad es esmu uzlicis jaunu map_pack?

mapju pakas saturs:

-cstrike

.-gfx

..-env

..-tga faili

.-sound

..te probleemaam nevajadzeetu buut

.-maps

..-daudz bsp mapes + txt apraksti

aim_map_glock.wad

brasil.wad

cliff.wad

de_celtic.wad

dk.wad

jeepathon3k.wad

redux.wad

Edited by juris22
Link to comment
Share on other sites

Cik zinu jaunajiem pačiem vajadzētu aizsargāt pret DoSiem. Vispār es negribu neko samuldēt, tapēc iesaku pameklēt gūglē vairāk info, jo man sliknums priekš tevis meklēt...

Edit: Opā, te kāds atbildēja ātrāk. Nu ko... Delete This post :P

Edited by nTw
Link to comment
Share on other sites

Tur jau taa lieta ka man jau ir tas jaunais swds.dll (cik nu tur jaunais) un tas foruma topiks ir tapis pus gadu atpakalj... Vai ar firewall var noblokjeet 27005 portu, lai neviens cits netiek tam klaat, bet tikai es? Jo DoSots tiek tikai shis ports, lai es (admins) nevareetu normaali paspeeleet...

Link to comment
Share on other sites

Nu ja tiek DDosots ports 27005 tad ja tev ir routeris - aizliedzi piekļuvi 27005 vai arī novelc kādu no virtuālajiem Firewall ( izņemot windows firewall :D )

amm - tikai neatceros vai bloķējot 27005 nenobloķējās arī pārējiem spēlētajiem pieeja :) - Nu paeksperimentē...

P.S. Tev tik daudz naidnieku, ka serveri visi kar nost :P ?

Edited by nTw
Link to comment
Share on other sites

Jaa, ir dazhi bijushie admini, kas nevar samierinaaties ar to, ka nonjeemu statusu (peciizaak sakot vesels klans lohu skaudiigu). Kaa to wsock32 palaist? server.cfg failaa kaut kas jaaieraksta? Man nesanaak...

Edited by juris22
Link to comment
Share on other sites

un veel par to 27005 portu (kuru teoreetiski tikai es lietoju, lai savienotos ar cs serveriem), kad palaizhu otro serveri saakumaa raada:

WARNING: UDP_OpenSocket: port: 27015 bind: WSAEADDRINUSE

WARNING: UDP_OpenSocket: port: 27005 bind: WSAEADDRINUSE (tas noziimee, ka ports ir aiznjemts/jau tiek lietots, lai gan es neesmu piekonekteejies pie servera)

NET Ports: server 27015, client 27005

Could not get TCP/IP address, TCP/IP disabled

Reason: WSAENOTSOCK

Connecting to 127.0.0.1:27017...

Connection accepted by 127.0.0.1

to, ka 27015 ports ir aiznjemts, tas ir saprotami, jo tas ir pirmaa servera ports...

Edited by juris22
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...