Jump to content
GIGN Forum

Admin saka priekshaa kur ir !!


sausais
 Share

Recommended Posts

15.07.03. pulksetn ~ 19.00. mape Aztec !

Bija palicis pedejais Terorists ! (aizmirsu nick)! Un Macho men uzrakstija : "Debilais kemperis" mad.gif

Katrs labs cs speletas saprata un devas un T bazi !

Pec raunda es |L1vs|SauSaiS uzrakstiju ta : " Macho men tu varetu netiekt kur ir Teroristi!!" jhatka.gif

Un vinsh man atbildeja : "Tu varetu iet dirst" zaban.gif

smiliez.de_2538.gif kas cs.gign.lv serverim ir pa adminiem kaut kadi l** un dauņi ?? smiliez.de_2538.gif

esmu sashutis par taadu admina ricibu. Ceru ka juus to noskaidoriet !! smiliez.de_2523.gif

gussa.gif

Link to comment
Share on other sites

tu atshkjir kartes vispar? zini ir tads iedalijums kartem:

ir fy_ kartes, kuras ir pilnigakais debilisms kadu vien vareja izdomat

ir cs_ kartes, kur brashiem CT ir jaglabj nabaga hostages, par ko vinji sanjem naudu un tad var uzdzivot, iedzer kopa un aiziet uz chaka ielu paaleties...

isak sakot. aztec ir de_ karte. tu lasi kartigi? de_ karte. velreiz: D E _ karte. kur ir ari savi merkji katrai komandai:

-ct ir janoversh svarigu objektu iznicinashanu, nogalinot teroristu komandu vai atminejot uzliktu bumbu

-teroristiem ir jaliek bumba un NAV jakempo sava baze. pat, ja esi palicis pedejais, 9 gadijumos no 10 visi mirushie speletaji man piekritis, ka pedejam teroristam ir jakustas un jaiet mirt brasho navi nevis jasezh javilcina spele. katram cilvekam ir savs pienakums dzive. vienalga vai tas saistas ar darbu vai kadu augstaku lietu. ari ieksh CS katram ir savs pienakums. takshto macho rikojas pratigi, jo -

1. izdarija labu pakalpojumu daudziem speletajiem, lielaka dalja no kuriem spele no klubiem un negrib gaidiit kamer atradis pedejo kemperu, tadejadi veltigi terejot savu nopirkto laiku un shaja gadijuma burtiski naudu.

2. vinsh (ja tic taviem vardiem) neatklaja vietu kur atradas pedejais T. tu redzi vinja teksta (ko tu starpcitu pats citeji) kadu noradi un konkretru vietu? vispar pazisti tadu vardu ka konkreti? es piemeram neredzu. vinja teksts nenorada uz kadu vietu karte, vienkarshi tas konstate faktu. un atrasties tas pedejais 'debiilais kemperis' vareja jebkur. ta ir velme dabut vieglu fragu kas pamudinaja kadu no ct aiziet paskatiites uz T baazi pec ta pedejaa, 'debiilaa kempera' ne sapraats.

takshto tava sudziba ir pilnigi nepamatota.

PS. shados gadijumos sakarigi cilveki atvainojas

Link to comment
Share on other sites

smiliez.de_2538.gif? kas cs.gign.lv serverim ir pa adminiem kaut kadi? l** un dauņi ??? smiliez.de_2538.gif

Nu nez, par adminiem nevaru spriest, bet paaris speeleetaaji jau nu toch ir...Piemeeram ir taads speeleetaajs sausais, nez mozhka esi ieveerojis, ja ieveerosi, paveero vina uzvediibu.

Btw. par to ieshanu dirst gan padomaa, patiesiibaa man liekas, ka tas bija tiiri noderiigs padoms.

P.S. Vai bija veerts vinam to skaidrot sulik ? Paskaties parejos vina postus foruma...another ChordG sad.gif

Link to comment
Share on other sites

sausais tajaa momentaa kad macho pateica debiilais kemperis VISI ct nu gandriiz visi varbuut ar 1 iznjeemumu bija ts baazee un pirms macho vispar pateica debiilais kemperis tas terorists bija izshaavis dazhus shaavienus tongue.gif taadejaadi noraadot uz savu atrashanaas vietu smile.gif nebuutu shaavis nebuutu vinju dzirdeejis nebuutu noshaavis pac vainiigs rolleyes.gif macho vietu preciizu nepateica taka nevajag es vispaar kad to izlasiiju domaaju ka tas ts ir kaut kur citur...

Link to comment
Share on other sites

es biju darbaa neviss taka juus kam pirmajaa vietaa ir Cs vai kaut kas cits !!

kaa redzu juus laikam nepatik godiga ciina tad es speleshu cs.apollo.lv

ataaa

p.s. pliniigi veemiiens nak no juusu postiem !!

jums vajadzetu izlasiit cs pamacibas un tad dirst kaut ko !! smiliez.de_2428.gifsmiliez.de_2428.gifsmiliez.de_2428.gifsmiliez.de_2428.gif

Link to comment
Share on other sites

jums vajadzetu izlasiit cs pamacibas un tad dirst kaut ko !!

Jo kaa austrumu gudrie teica:" Ja neesi lasiijis cs pamaaciibas tad suuds izspiezhas nemieriigi kas sarauj krampiii tavu veedera traktu un liek justies kaa zakjim kas dirsh asakainas spiras"

CS PAMAACIIBAS? smiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gif

Link to comment
Share on other sites

un kas tad bus ka es zem cita nick admin bus  ( dazhi ) un ir  ( dazhi ) !! 
brrrrrrrr, kur tad tik sakariigus textus var raxtiit? ? disgrafikjis (nez, ko tas noziimee? ? ) labaak ziimee, nekaa tu raxti... tev papriekshu jaaiemaacaas runaat, raxtiit un uzvesties, pirms ddabuu ADM... wink.gif
Link to comment
Share on other sites

nu ja te visi laikam ir baigie dirsaalideju !!

peec kaa tu to secini?
un tas ka juus maakat dirst ir jau sen zinams.
arii tiesa...
iedomajieties ka jus esat tas viens T un tad varbut sapratiisiet !!

de karees teroriem NAV jaakempo !!!!!
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...