Jump to content
GIGN Forum

Labaak Neskaties


anfisa
 Share

Recommended Posts

woh biggrin.gif taatad sho bildi viens noteikts cilveeks noziimeeja no shejienes -> - , un es atkal noziimeeju no vinja uzziimeetaas bildes, taa kaa vinjam sanaaca biki lielaak, tad man arii .. nekas iipash nau sad.gif a atpziit var? laugh.gif

bilde gan nav pabeigta, bet datums arii klaat staav rolleyes.gif

taa shkjiibi sanaaca nofocheet, skanera nau tongue.gif

btw EDD avatars dry.gif

tja nekas iipash saliidzinoshi ar karinjiem vai paareejiem radoshajiem shitiem, bet taa kaa teema saucaas radoshie shiti tad nu domaaju ( ko domaaju? ) ek nezinu wacko.gif

un neesat paaraak kritiski evil6.gif

post-18-1087580493.jpg

Edited by anfisa
Link to comment
Share on other sites

thumbsup.gif anfisa^ happy.gif

savu avataaru jeb to ziimejumu tavaa linkaa atradu vienaa saitaa, par kuru savukaart padzirdeeju vienaa aarzemju forumaa, un bildiite man ljoti iepatikaas tad vienkaarshi samazinaaju liidz normaalam avataara izmeeram un ieliku te - taa ka piedodi, ja vari, bet arii ja veelies, varu prieksh tevis vinju nomainiit wink.gif

thumbsup.gifthumbsup.gifthumbsup.gifimages2.jpg

Link to comment
Share on other sites

duh user posted image

modele neesmu, maaksliniece arii nee, ja nu vieniigi es gaaju 1. un 2. klasee uz maakslas skolu biggrin.gif bet taa kaa trauceeja maaciibaam, naacaas pamest

korii neeju, augstus tonjus arii izdziedaat nevaru dry.gifrolleyes.gif gribeeju agraak dziedaat, kaados 9 gados paaris reizes arii aizgaaju, bet man nepatika, jo bija notis jaamaacaas biggrin.gif (kuras arii iemaaciijos) tad kaadu laiku arii gaaju kautkaadaa dziedaashanaa (kad biju latvijaa kautkur 10 gados, 1 gadu) bet tas taa wink.gif arii smagi smirdeeja

oh veel ko varu piebilst, es agraak speeleeju kokli, kad man bija kaadi 9 gadi, bet iisu laiku, tas man arii nepatika 4.gif

vispaar galiigs off topic ... evil6.gif

Link to comment
Share on other sites

Eu kapeec vinja tik beediiga ?? Kas vinjai seksinjs ilgi nav bijis ??

Link to comment
Share on other sites

Eeee ieteiktu sameerit attaalumus un sliipumus, jo man tie liekas bish garaam, bet tas taac mans viedoklis cool2.gif

Veel Galva ir bish par garu, vinjai pleci manlieks nava tik zemu, bet nu nekas izskataas jau labi...

Edited by Dream
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...