Jump to content
GIGN Forum

Dziesas


Sienaazis
 Share

Recommended Posts

varat ietekt kadu norm repu vislabak ENG valoda

var but 50Cent nu kr4 viss pec kartas visas noklausiisos

a un man nepieciesams CS movei ta dziesma nu domaju lidz decembrim uztaisiit CS movie pie 1h ilguma :)

nu 2008 vins bus gatavs 100 proc :)

nu paldies jau ieprieks

Link to comment
Share on other sites

suka ja neliek Fragus kopa ar muiku ja uzmet prosto movie muzonu nu tad protams suka lielaka dala muzonu iznemot club :) es ja uesu skatijies pie 100 mivie mazajiem lielajiem un zinu apmeram ka muzons jaliek :)

nu tie kas gribes tiesam skatiities uzliks uz nakti kacaaties :)

Edited by Sienaazis
Link to comment
Share on other sites

nu movie jau nebus tiesi pa mani mos kads mans frags ar bus bet par CS ka tadu nu kipa par frageriem Fragi bus gan no CW gan pubiem cerams ka hikki iedos kadu savu demo vai HLTV :) vsp deretu ari ry. vinu vnk zinu vins ar norm ardas :) nu kr4 PM mani ja jums ir labi demo -4 -5 :)

Link to comment
Share on other sites

labak netaisi,velti laiku izšķiedīsi!

Es piem,nestīšos tavu 1h ilgi movie,jo var nezināt kas tajā klucī būs..Jā vari taisīt 10 min garu mūviju,bet netaisi 1h,jo lielākā daļa tavu klucis nestīsies!

Muzonu varu ieteikt kāu no metāla,tad tu varētu uztaisīt kad sākas bļaujošais piedziedājums,džeki tur ar dažām lodēm atvāc kkur 4-10 playerus,nu kkā tā :D

man ir viens demo kur ir -4 !

Prasi pa Pm !

Edited by quelyd
Link to comment
Share on other sites

:superlol: Kā tu domā, cik cilvēki kačās tavu viģiiku. Labāk uz4inī 5-10 min garu mūviku ar skaistiem fragiem, un miers mājās.

Piekritu. Ja tev vajag kadu no manam demo varu iedot :)

<C> ry.

Raksti Pm.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...