Jump to content
GIGN Forum

Gribeetos Izveidot Filmu....


~Mazinjais~
 Share

Recommended Posts

Esmu saplaanojis izveidot cs muuviju... Taadu kaa parodiju XD

Kjip misija :superlol: Viss saakas dustaa, u.t.t. Scenaariju pagaidam neatklaashu!

Nevaru nekaadiigi atrast shiis lietas:

Muuzikas effekti/skanjas

bljaushana/kjeerkshana :muahaha:

mashiinas skanja (gan darbinaashana, ruukshana un braukshana)

pokemonu dziesma :D

programmas

kkada proga kas ieraxta skanju kas skan lauka pa tumbaam.... kjip to ko dators izdod aaraa... vnk man ir proga kas sacer textus XD Piemeeram ieraxti Really shit un vinsj arii to pateikt... Ja nu kaadam interesee, [Download]

Viegla un vienkaarsha animaacijas proga

bildes

terrors+ct = love (geji) :D

Ceru ka vismaz kaads no gign man kko iedos... Jo shos suudinjus nevaru atrast :(

Paldies!

Link to comment
Share on other sites

ak jaa.... Manaa kompii gandriiz katram failam ir kkads virus.neshta XD Nezinu kaa no vinja tikt valjaa... Pat windows failiem... Mekleejiet google - TalkIt... Bet nu tas viirus cik zinu, neko taadu nedara... tikai antiviirusu maisa :superlol: Jo neesmu pamaniijis ka man kompii buutu kkadi trauceeklji... Viss norm rukaa!

Link to comment
Share on other sites

1. Ja tu domaa no csa, tad video sadaljaa kkur bija inline game recorder jeb kkas taads.

2. Panjem mobilo*, sameklee balss ierakstus, spied ierakstiit, jeb kaa tev tur ir un kliedz.

2.1 Gan jau guuglee kkur ir. Ja galiigi nevar atrast, dari kaa mineeju 2. punktaa, tikai kliegshanas vietaa ieraksti mashiinu.

2.2 orb playerii atradu - Pokemon TV Theme English, vai domaaji to? kr4 vnk searcho pokemon

3. Skatiit 2. punktu

3.1 Macromedia Flash. Varbuut nepareizi sapratu

4. Iisti nesapratu. Vari uznjemt skriinu, kur ct un t, vai kaa nu tu domaaji un pectam paintaa smuki saziimeet love, <3 vai ko tur.

* - ja nav mobiilaa, ej pie drauga, kam ir. Ja mobiilajaa nav balss ieraksti, ej pie drauga, kam ir.

Edited by icecube
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...