Jump to content
GIGN Forum

Ka Uztaisit E107 Themu


Recommended Posts

ESmu partaisijis dauzdz diezgan daudz themu bildites artaisijis temu savadaku... bet tas naw tas..

Gribu uztaisiit ar MACROMEDIA flash profesional 8 flash menu un arii flashisku headeru..(logo)

meginu atrast kko pec velmem.. NAV zbal

vel gribeto taa kaa gignam sakumlapu izkartojuma zinjaa apmeram ZInjas un tad 2-3 atdalitas vietas MENU`siem

Ja kads var atrast ko liidziigu gigna themai iedodad linku.. tur butu jaga partaisiit.. :D

Link to comment
Share on other sites

Tur neko nesaprotu, varbut kadam ir kads cits padoms?

Kads ir uztaisijis ar sim paliadzibam temu?

Pievienoju attachee kadu temas veidu velos uztaisiit.

varbut kads var palidzet...

skype-yozhis

varam sarunat arii par naudu.. ;)

post-9834-1184853233_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Varu tev uzmeikot jebkādu themi, arī to kas tev ir iekš atacha, protams tas maksās naudu, un no 0 vel jo vairāk,

un tā kas atachā nav nekas sarežģīts , bet arī nekāds tirgus dizains tas nav, ps un ja jau tik ļoti gribi,

to flash headeri uzmeiko un tad tāpat kā jebkuru citu headeri iebāz... Where iz ze problem?

Link to comment
Share on other sites

kaa taisi themas??/

SKYPE?

1kārt ja arī tu tā būtu izdarijis, tev neko nerādītu, nevis headeri ar e107 powred.....

2kārt skype nedošu vispirms jāzin vai esi norm pircējs, sākot no 25 ls kko darīšu

3kārt kā taisīt? Tu laikam domā ka es paņemu kkādu progu piemēram taka tu uz paint sazīmēji, un man iznāk themes kods? <_<

Link to comment
Share on other sites

Ahaa bik apjedzu :D :D tas E107 powered site radijaas jo man tad site nosaukums bija....:D :D neparsaucu...

bet tur nav vajadzigs kkads fails lai varetu to *swf failu ielikt?

es tajaa style.css failaa laboju (tur laikam tie *jpg un aprejie sudinji)

bet swf nerada... citu formatu vajag?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...