Jump to content
GIGN Forum

Recommended Posts

Man, peec mapchange uzmetas "Don't send". Izmeiginaaju HLDS exploit fix. n0thing...

vnk zajebala. Tagad konekteejos pie servera "Don't send" .

Nu, kompja vaina taa diezvai.

Procesor : AMD Athlon 2800+

Ram : 512

Video : Ati: Radeon 9500 128 mb.

Link to comment
Share on other sites

Lecter, tev taisnība, bet es pēc gign pamācībām, pēctam neko nesapratu, bet ar installera palīdzību tagad varu sataisīt jebko ( Gandrīz ) :rolleyes:

Tas viss man pieriebās, jo no HLDSUpdateTool man kompī ienāca vīruss ( Tad kad uninstall taisiju ) Un manam draugam bija tas pats! :violent:

Link to comment
Share on other sites

vaina ir ram'aa!!! kad man bija 512, man ar taa bija... Uzlaboju liidz 1564 vairs taa nava...

Palasot Tavus postus forumā, arvien vairāk pārliecinos, ka Tu esi plnīgs lohs un nejēdz neko. Tu nevari apgalvot, ka AMD ir labāks serveris par Pentium, tapēc, ka tas ir tikai Tavs ņūbiskais viedoklis. Ja Tu to vēl argumentētu, tad es varbūt vēl sāktu ticēt. Otrs, kas ir. Rams nav pie vainas. Ne jau dēļ rama, windows izmet erroru.

Atbilde autoram : Tev nekādi logi nerakstās valve direktorijā vai kaut kur citur ? Tur vajadzētu būt rakstītam, kas par problēmu. Ja atrodi, tad iemet kādas pāris pēdējās, aizdomīgās rindas.

Link to comment
Share on other sites

Par to AMD ir serverim labāks par Pentium...

Sāksim ar to ka tas ir pilnīgi aplams savārstijums, kkadi suņu murgi.

Athlon ir paredzēts vairāk spēļu spēlēšanai

Pentiums ir paredzēts mazāk spēlēšanai bet vairāk serveru uzturēšanai un datu apstrādei.

AMD procesori sākotnēji tika paredzēti kā labs palīgs dizaineriem, respektīvi tie vairāk tiek izmantoti strādājot ar grafikām, piemēram 3Dmax un citām šāda veida programmām.

Visiem labi zināms ka Pentium ir stabilāks procesors un ieši ši iemesla dēļ arī labāks serveru uzturēšanai...

Cerams ka kādam palīdzēja...

P.S

tiešām liekas ka pie vainas ir windows. pamēģini iztīrīt no vīrusiem ar Ad-Aware Xsoft u.c :) mo6 kkas aizies

Edited by Lecter
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...