Jump to content
GIGN Forum

M79 The Best... Yeah Right :)


bencik
 Share

Recommended Posts

Tas nu ir toch!

PS. Kada matesplate ir tam PC?

nepiekrītu. Pēdējo 5 gadu laikā visi mani cietie diski ir bijuši samsungi. Visi strādā lieliski un klusi. Manuprāt samsungam ir foršākie cietie diski. Kas attiecas uz šito situāciju, tad nu - stulbi sanāca, bet tāpēc es arī vislaik griežos m79, kas ir matīsa 79, kur ir viens čalis, pie kura es eju jau kādus 4-5 gadus. Man tā firma īpaši mīļa, jo savu pirmo kruto kompi, es nopirku, kad viņa vēl saucās Pro Rietumi un atradās uz kaut kādas mazas, šaubīgas ieliņas, kas paralēla Avotu ielai (ne Krāsotāju iela, bet tā kas uz otru pusi). Kas attiecas uz garantijas remontu, tad ir bijušas problēmas ar mātesplati pāris reizes - neko - džeki visu nomaina un miers.

A tas, ka viņš nepiefiksēja pirmajā reizē, ka disks bugains tiešām liecina, ka ņūbs tajā Biķernieku ielā.

Link to comment
Share on other sites

man ir samsungs 4to gadu viss chiki poki.

Gustu zinu, un teikšu godīgi, tu notrāpīji uz vislielāko lohu kāds vien var būt. Pagājušogad, kamēr mans kaimiņš strādāja par PR m79, burnout utt es gribēju, lai man pc saliek, aigāju pie pirmā pārdevēja, kas bija gusts. salika man uz 280 s čemto latiem. Mans kaimiņš pateica, lai pieeju pie Andra turpat, un viņš man salika tikpat labu, pa 240 ls. Gatis pie tā visa runā un domā kā flegma.

Link to comment
Share on other sites

Samsung HDD ir vieni no ejošakajiem HDD kādi vispār ir - es domāju pārdošanas ziņā. Cena ir normāla un kalpo viņi ideāli. Tas, ka benchikam ir patrāpījies brāķis, nenozīmē, ka Samsung hdd sako! Tā mēdz būt jebkurai firmai, jebkurai precei.

Kas attiecas uz zaudētajiem failiem, tad te būs lielisks piemērs, ka VIENMĒR ir jāsaglabā backups dokumentiem. Par mūziku pofig - priekš tam ir torrenti, dc++ un pārējie sūdi! Noziedo pāris latus, nopērc 2 DVD RW matricas(neesmu vēl līdz šim redzējis, ka kādam mirstīgajam jūzerim, mājas PC būtu doķi virs 5 GB, neskaitot bildes un pārējos šitus) un kaut vai reizi pa 2 vai 3 mēn. ieraksti doķus tur un noliec plauktā!

PS. Lai nu kā tur būtu - izsaku visdziļāko līdzjūtību...failu zaudēšanā! :lol:

Link to comment
Share on other sites

pašreizējo PC pirku pie viņiem.

VEDU 3 REIZES UZ GARANTIJAS REMONTU. 1 - mātes plate nosprāga; 2 - grafisko, jo atklājās, ka mātes plate nav vainīga, kaut arī to jau paspēja nomainīt; 3 - mātes plati, jo iebūvētā skaņas karte nosprāga

Pirku matīsa ielā.

Džeki sūkā un nekad vairāk neko pie viņiem nepirkšu.

Link to comment
Share on other sites

Gustu zinu, un teikšu godīgi, tu notrāpīji uz vislielāko lohu kāds vien var būt. Pagājušogad, kamēr mans kaimiņš strādāja par PR m79, burnout utt es gribēju, lai man pc saliek, aigāju pie pirmā pārdevēja, kas bija gusts. salika man uz 280 s čemto latiem. Mans kaimiņš pateica, lai pieeju pie Andra turpat, un viņš man salika tikpat labu, pa 240 ls. Gatis pie tā visa runā un domā kā flegma.

Moby atliek tev tikai piekrist :thumbsup: Tieshi arii shis kadrs pienema manu pc...

Visu cienju type44, ja zinat, kas tas taads ir. Parunajos ar vinju un beigas nonacam pie taa, kad vinji manu cieto disku atradiis, man vajadzes samaksaat vinjiem par jauno samsung kuru man iedeva, un mans disks paliek pie manis :) Iedeva jau kordinates, kur es varetu versties, ja nevaru atguut informaciju no hdd :thumbsup:

Protams veikala man ilgi meginaja ieskaidrot, kad tas nav iespejams, pat ja es samaksaaju ....

Izskatas, kad man radies slikts priekshtats par m79 pateicoties paris kadriem, kas stradaa m79. Zheel, bet tieshi personals rada seju par firmu. Nakotnee noteikti doshos uz Matisa ielu, jo kamer bikernieku iela nemainisies sastavs, izskatas, kad tur nav ko dariit :unsure:

Kas attiecas uz zaudētajiem failiem, tad te būs lielisks piemērs, ka VIENMĒR ir jāsaglabā backups dokumentiem. Par mūziku pofig - priekš tam ir torrenti, dc++ un pārējie sūdi! Noziedo pāris latus, nopērc 2 DVD RW matricas(neesmu vēl līdz šim redzējis, ka kādam mirstīgajam jūzerim, mājas PC būtu doķi virs 5 GB, neskaitot bildes un pārējos šitus) un kaut vai reizi pa 2 vai 3 mēn. ieraksti doķus tur un noliec plauktā!

PS. Lai nu kā tur būtu - izsaku visdziļāko līdzjūtību...failu zaudēšanā! :lol:

Max man tikai muzikai nav backup, un tici man to muzika, kas man tur bija tu mekletu menesi katru dienu sezhot pie datora un kachajot. Man tas nebija nahalavu sakachaats, samests bardaks. Es reali ieliku laiku lai visu tur saskirotu, klasificeetu lai pec tam cilvekam, kas seezh klat nav problemu atrast to ko vins grib :) Bet paldies par lidzjutiibu :D

Outlaw diemzheel daleji tev japiekriit, jo arii maniem pazinjaam ir bijushas probleemas ar tur pirkto preci, man pagaidaam arii nekad pozitivas atsauksmes nav, tagad gan tada ir radusies, jo ar type44 palidziibu varbuut izdosies datus atguut.

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

:thumbsup: Tieshi arii shis kadrs pienema manu pc...

Visu cienju type44, ja zinat, kas tas taads ir. Parunajos ar vinju un beigas nonacam pie taa, kad vinji manu cieto disku atradiis, man vajadzes samaksaat vinjiem par jauno samsung kuru man iedeva, un mans disks paliek pie manis :) Iedeva jau kordinates, kur es varetu versties, ja nevaru atguut informaciju no hdd :thumbsup:

Protams veikala man ilgi meginaja ieskaidrot, kad tas nav iespejams, pat ja es samaksaaju ....

Par typu uzreiz varu pateikt, ka viņš ir no tiem cilvēkiem, kuram ir svarīga reputācija, tāpēc arī, ja ar viņu sazinās viss ir izdarāms utt. Ja pašam nav savu galu, kā tikt pie GNT precēm, tam m79.lv ir labākais ko var dabūt.

Par iebūvētajām sprāgstošajām skaņas kartēm, tas notiek 80% gadījumu. Man pēdējām 4 mātenēm, pēc ~ 5/6 mēnešiem nosvlist skaņa. tāpēc labāk iepirkt kādu no audigy skaņas kartēm, kur skņas kvalitāti var labi izbaudīt.

Link to comment
Share on other sites

Par iebūvētajām sprāgstošajām skaņas kartēm, tas notiek 80% gadījumu. Man pēdējām 4 mātenēm, pēc ~ 5/6 mēnešiem nosvlist skaņa. tāpēc labāk iepirkt kādu no audigy skaņas kartēm, kur skņas kvalitāti var labi izbaudīt.

Tieshi taa ari tika dariits, panemu parasto audigy se, un esmu loti apmierinaats, bez problemaam :)

Link to comment
Share on other sites

M79 ir loti labs veikals canas zemas, piegade atra, kvalitativa prece :) pats pasutiju detalas viss ir ok(vieniigi hdd ,cpu aktivitates lampinas nestrada kastei , bet viss paarejais perfekti)

Par samsung varu teikt tikai to , ja hdd turesi kastee ar 50< gradiem tad nebriinies, ka sadega, tagad vispar jaunie hdd ir loti viegli sadedzinami, jo ritigi sabliveti

M79 THA BEST :)

Link to comment
Share on other sites

He's got no point...viņš ir tikai viens no tiem dažiem unlucky čaļiem, kuram ir patrāpījies bugains cietnis. Vissticamāk, viņš aiznesa viņu uz garantiju, bet tur viņu slaidi pasūtīja d1rst, jo termiņš ir beidzies! ;)

Link to comment
Share on other sites

samsungi tiktiesham smird, ir nacies saskarties ar vairaakiem spraagonjiem... pietam lietoti tikai kadas 2 dienas... visadaa zinjaa nehuj njemt no kaut kada smirdiga kantora, labak caur mani vajag njemt... sanaaks i leetaak, i problemas ar garantiju nebuus :) (vienigi es nepiedavaju bezmaksas servisu :khehehe: )

Link to comment
Share on other sites

no boot

Problēma sen ir atrisināta.

Disks nekur nav pazudis un NEKĀDA INFORMĀCIJA NAV NO VIŅA NODZĒSTA! Bez īpašnieka ziņas NEKAD NEKAS NETIEK ARĪ DZĒSTS.

Pilnīgi visiem tiek piezvanīts (ja disku vispār var nodetektē un no viņa kaut ko nolasīt, ja tas ir fiziski beigts, tad piedāvājam viņu salabot JET, bet tas vairs nav mūsu pārziņā).

Sarunājām ar vairumniekiem, ka disku atgriezīs no garantijas un lietotājs disku saņems atpakaļ tieši tādu kādu bijām saņēmuši! Vienīgi tagad tas disks atrodas Jet kur viņi veic ekspertīzi jo tehniski viņš bija pilnīgi miris, un tur neko nevarēja nolasīt kur nu vēl nodzēst.

Un vēl. Pie reizes.

Esiet cilvēki prātīgi!

Ja disks liekas aizdomīgs, tad savlaicīgi uztaisiet backup kamēr no sava datora vismaz kaut ko vēl var nolasīt.

Klasiskas ir situācijas, ka transportējot disku uz garantiju viņš noklājas pavisam, ka tur vairs galīgi neko nevar nolasīt.

Edited by baarbijvecis
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...