Jump to content
GIGN Forum

Beidzot Viņas Nopirku :)


^Ali^
 Share

Recommended Posts

žēl, ka vēlaizvien ir dauņi, kas nemāk izlasīt, ka netaisos atvēlēt tik lielu vietu, lai s90 ieliktu , man agrāk jau bija viņas un šobrīd man ir līdzvērtīga skaņa, kas turklāt neaizņem pusi no istabas !

Link to comment
Share on other sites

treshkart, skanja ne tuvu nau tada ka s90. :blablabla:

Lūk šeit arī pierādās tavs daunisms. Ja negtaisies lasīt tad nahuj tev ir kaut kas jāraksta?

otrkārt tu esi kā zirgs ar klappēm, ka nepieļauj iespēju, ka ir arī citas līdzvērtīgas lietas !

Link to comment
Share on other sites

otrkārt tu esi kā zirgs ar klappēm, ka nepieļauj iespēju, ka ir arī citas līdzvērtīgas lietas !

laikam neziniet kas ir daunisms..

es visu pieljauju, bet mans variants vnk butu daudz skaljaaks, kvalitate tikpat laba, un sanaktu letak..vinja tumbas ir visp cits limenis, un iesp taaja limeni tas ir augstakais punkts

Link to comment
Share on other sites

čalīt jau sen vairs nav tā, ka s90 ir ahūna krutas tumbas, vinas ir tehnaloģiski vecas, protams, skan pieņemami,bet pa šo laiku ir atrasti veidi kā tādu pašu skaņu dabūt ar daudz mazākiem skaļruņu un skaļruņu korpusu izmēriem, takā tavs apgalvojums, ka skan labāk ir nevietā.

Link to comment
Share on other sites

:D bet tik un taa neatkapshos no taa, ka radiotehnikas jeb VEF tumbas ir vienas no labakajam pasaulee..

Man tāda mētājas pagrabā viena, būs jāsatin vadiņi un jāievērtē, kā skan. Pagaidām jau pietiek ar tiem pašiem: Logitech X-530 skaļajiemruņiem. :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...