Jump to content
GIGN Forum

Jau Ir Noriebies Votemap Pirmajas Sekundes


Rayus
 Share

Recommended Posts

Datums 06.06.2004

1. gadijums ~17.14

2. gadijums ~18.55

Man teiksim dazreiz tas kartes kas ir default patik un es personigi nekad neesu licis vote mapes sakuma. Es to daru ne agrak ka 3 min pirms beigam, parsvara paciesoties lidz 1 min lidz beigam. Tac nebusim cuciski un lausim ari cilvekiem, pafanot par tadu mapi ka cs_assault2k. Jo ja uzliek voti uz de_dust2 tad protams ka visi nobalso 1. un lidz ar to es varu pagaidit savu assault2k vel kadu laicinu. zaban.gif

Link to comment
Share on other sites

problema ir ta ka vote tiesibas neimanto, lai uzliktu karti kas pasam patik, jo diezvai 1-3 min laika var but daudz pretenziju pret karti. Si ir bieza problema, kad kads izmanto vote tiesibas jau raunda sakuma. Soreiz es vienkarsi uzrakstiju, jo noriebas sada padarisana.

Link to comment
Share on other sites

Guest darek's aka white-line

ir pat bijushi gadiijuma ,ka kaads no adminiem ienaak nav apskatijies kaada prev. mape biju un liek voti.

Link to comment
Share on other sites

Worm, i got that, bet biezi vien vina nomainas due vote. Starpcitu par tiem prikoliem, ka admini liek kartes bez votes, ir tiesa. Es protams saprotu, ka vienmer bus tadi, kam patiks attieciga karte un kam nepatiks, bet kaitina tiesi tas fakts, ka sanak baigaa lekasana - tad viena tad otra karte, karoc haoss. Kartes beigas uzliec voti unmiers. Nobalsos par maini, nobalsos pret nemaini nakamo karti un viss huh.gif

Link to comment
Share on other sites

Datums 06.06.2004

1. gadijums ~17.14

2. gadijums ~18.55

Man teiksim dazreiz tas kartes kas ir default patik un es personigi nekad neesu licis vote mapes sakuma. Es to daru ne agrak ka 3 min pirms beigam, parsvara paciesoties lidz 1 min lidz beigam. Tac nebusim cuciski un lausim ari cilvekiem, pafanot par tadu mapi ka cs_assault2k. Jo ja uzliek voti uz de_dust2 tad protams ka visi nobalso 1. un lidz ar to es varu pagaidit savu assault2k vel kadu laicinu. zaban.gif

Rayus , ja tu apluukotu adminu apnjemshanaas 1.2 punktu ,tu saprastu ,ka ,ljoti iespeejams, admina riiciiba tevis nosauktajos laikos nemaz nav bijusi aplama... Biezhi vien [iipashi izteikti no riitiem,kad servs nav pilns] lielaakaa dalja jau kartes saakumaa izpauzh savas domas par esosho karti + izbljauj veelamo naakamaas kartes nosaukumu cool2.gif Shaados gadiijumos adminam ir atljauts/ir jaaliek vote uz citu karti...

Link to comment
Share on other sites

Guest darek

Man vienu dienu rank's izbesiija ,tjipo , vinjsh ienaak serv. es skatos vinjsh spectatoriem un atnaak piec ct mape laikam bija d1 ,laikam , vinjsh nav apskatiijis kaada prev. mape un gruuzh voti uz d2 ,kas ,proti , ir bijusi ieprieksheejaa tauta jau daudz maz nomainiijusies un voti apstiprina un paareejie taka idioti speele veelreiz.

Link to comment
Share on other sites

Gadijumos, kad, piemeeram, karte nomainaas un uzreiz kaads pudinsh kartes 1ajaa min bez nekaadiem jautaajiem or somethin' liek voti huh.gif ,

Es uzlieku cvote un censhos ar attieciigo pudinju to apspriest, ka tomeer taa iisti nevajag dariit - es protams nerunaaju par gadijumiem, kad kaa vbuyer teica taa ir pareiza riiciiba.. bet, ja serveris ir pilns(nu, ja ne pilns, tad cilveeki 18) un kartes normaali iet savaa kaartiibaa nafig vajag kaut ko chakareet ar pilniigu beztolkaa uztaisiitu voti kartes pirmajaas minuutees.. stuulbums blink.gif

Link to comment
Share on other sites

Nu jā. piekrītu Rayus'am, jo vienkārši nomainās mape kas dažiem patīk un uzrodās viens tizlenis ar vote vai admin tiesībām un nomaina mapi. vienkārši gribējās pateikt ka man ar tas besī. mad.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...