Jump to content
GIGN Forum

The Best Lv Cs Player ...


infusion
 Share

Recommended Posts

  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

viennoziimiigi Chordg!!! thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Nu , es zinu taadu prikolu , ka ar vienu AK47 lodi var noshaut 2 zakjus bez brunjaam (respektiivi kjivereem)... cool2.gif

Bet ar m4a1 neesmu meeginaajis unsure.gif

Protams ka jaatraapa galvaa (abiem)

Edited by ***limp***
Link to comment
Share on other sites

Esmu speeleejis ar vienu friiku Ziepniekkalnaa! Vinju bija nereaali novaakt!

Tieshaam NEREAALI!

Vinjsh seedeeja ineta zaalee videeji 6-8 stundas un speeleeja vienkaarshi vaajpraatiigi!

Nezinu, vai to var nosaukt par pro playeri, bet nu vinjsh bija ahuuni labs speeleejot individuaali!

Link to comment
Share on other sites

Guest darek

limp ar m4a1 nevar noshaut divus ar vienu lodi , proti , ja abiem ir pilnas hp 100 ,

Jo augstaakaus dmg ir laikam kautkaads 180 laika.

Un ar ak47 nezinu man lielaakais dmg ir bijis tikai 195

Link to comment
Share on other sites

Esmu speeleejis ar vienu friiku Ziepniekkalnaa! Vinju bija nereaali novaakt!

Tieshaam NEREAALI!

Vinjsh seedeeja ineta zaalee videeji 6-8 stundas un speeleeja vienkaarshi vaajpraatiigi!

Nezinu, vai to var nosaukt par pro playeri, bet nu vinjsh bija ahuuni labs speeleejot individuaali!

Tātad tavuprāt labākais ir ziepniekkalna frīks thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

nedaudz offtopikaa- man shkjiet ka labaakie playeri ir tie, kas eliiti speelee ar deagle - latvijaa neesmu daudz taadus diemzheel redzeejis. bet pats varu lepoties, ka deagle ir naavejoshs ierocis un ar to esmu ar 1 shotu vairakas reizes divus novaacis - vienam speletajam ar 1 shotu var izdariit virs 200 dmg.

Link to comment
Share on other sites

nedaudz offtopikaa- man shkjiet ka labaakie playeri ir tie, kas eliiti speelee ar deagle - latvijaa neesmu daudz taadus diemzheel redzeejis. bet pats varu lepoties, ka deagle ir naavejoshs ierocis un ar to esmu ar 1 shotu vairakas reizes divus novaacis - vienam speletajam ar 1 shotu var izdariit virs 200 dmg.

Deagle ir ļoti randoms ierocis - te ar 1 noliec pretinieku, te vajag 5 ielaist sejā un tāpat tiec noguldīts...

Link to comment
Share on other sites

ar deagle ir gadiijies vairaakas reizes divus ar vienu, pat ar scout ir gadiijies! awp iet vairaaki caur, ne tikai 3. thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...